Kundalini Reiki

Kundalini Reiki
Enerji Teknikleri Çalışmaları

Kundalini Reiki

Kundalini Reiki

Kundalini Reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir şifa sistemidir. Temeli vücuttaki şifa kanallarının ve çakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına şifa vermeye dayanır.

Bizler yerküre enerjisini 1. çakradan (kök çakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm çakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe çakradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök çakrada başlar ve tepe çakrada son bulur. Kundalini’nin açılmasıyla çakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji çakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine Kundalini ateşi de denir.

Kundalini Reiki Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi’nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Kundalini Reiki Eğitimi

Kundalini Reiki eğitimi inisiyasyon (el verme) ile gerçekleşen bir eğitimdir. Yani Reiki ‘de olduğu gibi bir Kundalini Master’ın sizi bu enerjiye uyumlaması (el vermesi) gerekmektedir. Bir Kundalini Master tarafından uyumlanmadan Kundalini Reiki enerjisini kullanamazsınız. Kundalini Reiki 3 seviyeden oluşmaktadır.

k 01

Kundalini 1: Bu çalışmada şifa kanalları ve çakralar açılır, vücut Kundalini 2.seviye için hazırlanır. İnisiyasyon oldukça güçlüdür ve kişinin enerji kanallarını oldukça yoğun etkiler.

k 02

Kundalini 2: Tüm enerji kanalları kuvvetlendirilir, Kundalini uyandırılır ve Kundalini ateşi yakılır. Ana enerji kanalının açıldığı bu inisiyasyonda Kundalini Solar Pleksus (Mide) çakrasına ulaşır. Sonuçta bütün çakralar açılır ve temizlenir, enerji sistemi aydınlatılır. Beden Kundalini 3 için hazırlanır. Kundalini 2, Kundalini 1’den en az 3 gün sonra verilmelidir.

k 03

Kundalini 3: Kundalini Master seviyesidir. Bu seviyede bütün çakralar açılır, önceki inisiyasyonlar kuvvetlendirilir. Kundalini ateşi tepe çakraya kadar çıkartılır. Bu inisiyasyondan sonra Kundalini bütün vücutta yükselir. Kundalini 2 inisiyasyonundan en az 3 gün sonra yapılmalıdır.

Kurs İçeriği:

  • Kundalini Reiki eğitimi yüz yüze veya uzaktan/online olarak verilmektedir.
  • Kundalini Reiki’yi alabilmek için en az Usui Reiki 2.seviyeyi almış olmanız önerilir.
  • Uzaktan eğitime katılanlara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı + katılım belgesi gönderilecektir.

Daha fazla bilgi ve randevu için Whatsapp’tan bizimle iletişime geçin.

Whatsapp Destek Hattı