Blog

Enerji Mekan Temizliği

Enerji Mekan Temizliği
Bireysel Çalışmalar

Enerji Mekan Temizliği

Tıpkı insanlar gibi her mekan kendi içinde bir enerji barındırır. Yaşadığımız evler, çalıştığımız ofis ve bunların bulunduğu alanlar, hatta mekan içindeki mobilyalar ve kullanılan eşyalar yıllarca yaşanılan olayların enerjisini biriktirmiştir. Bu nedenle içinde yaşadığımız mekanlar biz farkında olmasak da bizi doğrudan etkilerler.

“EMT – Enerji Mekan Temizliği” Nedir?

Bir mekân ancak enerji bakımından temizlenmiş, arındırılmış ve canlandırılmışsa “sağlıklı” sayılabilir. Bu nedenle fiziksel temizliğin yanı sıra enerji temizliği yapmak da çok önemlidir.

Tıpkı bir taşın suya atıldığında birbiri ardına dalga oluşturması gibi, mekan içinde yaşanmış olan her türlü olay ve duygu da enerjisel olarak eşyalara, duvarlara, nesnelere, içinde yaşayan kişilere, bitkilere ve hayvanlara da etki eder. Tekrarlayan olaylar, özellikle de yaşanan travmalar ve yoğun duyguların enerjileri mekana çok derin bir şekilde siner. Mekanlarda Enerji Temizliği, bulunduğunuz herhangi bir mekanın enerjisini sağlıklı, dengeli ve uyumlu bir hale getirme çalışmasıdır. Tıkanmış olan enerjinin tekrar sağlıklı, canlı bir şekilde akmasını sağlar.

Mekanlarda Enerji temizliği hemen hemen tüm eski geleneksel ve yerel halkların uyguladıkları bir yöntemdir. Şamanlar, Eski Uzak Doğu, Orta Doğu, Afrika ve İskandinavya kabileleri bulundukları mekanları enerjisel olarak temizlemek için çeşitli yöntemler kullanmışlardır. Günümüzde mekan temizliği için her ne kadar modern temizlik aletleri ve kimyasalları da kullanılsa, unutulan enerji temizliği bizi bilinçdışı yollardan rahatsız etmektedir.
Mekanlarda Enerji temizliğinin anında dönüştürücü bir etkisi olduğundan mucizevi sonuçlar elde edilmektedir. Mekan, daha önceden biriken tüm negatif enerjilerden arındırıldığında kişiler kendilerini çok daha iyi hissettiklerini, daha sağlıklı ve huzurlu ve güçlü hissettiklerini bildirmektedirler. Üstelik bu kadim teknik artık Avrupa ve Amerika’da ikinci el ev alımı yapanlar tarafından da kullanılmaktadır. Zira mekanı önceki sahiplerinin enerji izlerinden arındırmanın yeni sahipleri için daha sağlıklı ve temiz bir ortam yarattığının farkına varmış durumdalar!

Yeni umutlarla alınmış veya kiralanmış olan mekanlarda enerji temizliği yapıldığında yeniliklere, bolluk, bereket, huzur ve sağlığa da yer açılmış olur. Aksi taktirde tıkanmış olan enerjiler içinde yaşayanlar için blokaj yaratmaya devam eder. Kişiler kendilerini yorgun, huzursuz, bereketsiz, isteksiz ve anlamsız bir stres içinde hissedebilirler. Arındırılan mekanlarda ise bu olumsuzlukların ortadan kalktığını görmek anlıktır!

Kimler Mekânlarda Enerji Temizliği yaptırmalı?

Aslında herkes bu teknikten faydalanmalı! Enerji temizliği her mekana uygulanabilir. Ev, fabrika, ofis, binalar, yatlar vs.
Bulunduğunuz mekan yeni inşa edilmiş bir yer olsa dahi enerji temizliğine ihtiyacı olabilir zira üzerinde bulunduğu alan negatif enerjinin yoğun olduğu bir alan olabilir.
Yaşadığınız ve/veya çalıştığınız mekanı daha önceden birikmiş olan ve hayatınıza doğrudan etkisi olan enerjilerden arındırmak çok kolay ve hızlı!

 • Sık sık hasta mı oluyorsunuz?
 • Yaşamınızda aynı konularda sürekli bir tıkanıklık mı yaşıyorsunuz?
 • Yaşam enerjinizin düşük olduğunu mu hissediyorsunuz?
 • Rahat uyku uyuyamıyor musunuz?
 • Bulunduğunuz mekanın bir bölümü veya geneli size huzursuzluk mu veriyor?
 • Bulunduğunuz mekana taşındığınızdan beri sağlıksız, huzursuz ve keyifsiz mi hissediyorsunuz?
 • Mekandaki evcil hayvanların özellikle tercih ettikleri veya etmedikleri bir bölüm var mı?
 • Bulunduğunuz mekanda sizden önce yaşayanların sağlık problemleri olup olmadığından haberdar mısınız?
 • Taşındığınızdan beri karlılığınız mı düştü?
 • Mekan içinde sürekli tartışmalar mı oluyor?
 • Bolluk bereketinizde tıkanıklık mı var?
 • Çalıştığınız mekanda konsantrasyon problemleri mi yaşıyorsunuz?
 • Çalışanlarınız huzursuz mu? Sürekli bir personel sirkülasyonu mu yaşıyorsunuz?

Bunun gibi bir çok soru ve tespit yapmak mümkün olduğu gibi eğer bu sorulardan bir veya birkaçına evet cevabı verdiyseniz mekanınıza Enerji Temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Evlerde Enerji Temizliği ile yaşadığınız mekanda daha huzurlu, sağlıklı ve keyifli günler sizi bekliyor! Ofis, mağaza, cafe-restaurant, otel, AVM, hastane gibi mekanlarda yapılan Enerji Temizliği ile ağırladığınız misafirlere, danışanlarınıza, veya müşterilerinize çok daha huzurlu, keyifli ve sağlıklı hizmet verebilir, hem çalışanlar arasındaki uyumu hem de karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Okul ve dershanelerde yapılan Enerji temizliği ile her gün yüzlerce kişinin girip çıktığı mekanın Enerjisel temizliği kolay konsantrasyon, uyum ve başarıyı da beraberinde getirecektir. Emlak ve Gayrimenkulleriniz için Enerji Temizliği, alım-satımlarda işinizi kolaylaştırıp bereketlendireceği gibi yeni müşteri portföyü oluşturmanızda da katkı sağlayacaktır!

Yatlar, Tekneler ve ikinci el otomobiller için de Enerji Temizliği yaptırabilirsiniz. Keyifli, güvenli ve huzurlu yolculuklar için kesinlikle denemeye değer!

Bilgi ve öngörüşme için mesaj gönderebilir veya direk Whatsapp‘tan bize yazabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı