Blog

Melek Bağlantıları

Melek Bağlantıları
Enerji Teknikleri Çalışmaları

Melek Bağlantıları

En Yüksek Melek Âlemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı Beş Lightarian Melek Bağlantıları, sizin için bir Seraf (Serafin’in bir üyesi) ve dört Baş melekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılarını yaratır. Bu beş melek varlık kendilerini, Melek Bağlantıları uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. Bu bağlantılar vasıtası ile onların odağı, yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir. Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak. Örneğin eterik âlemlere yolculuğunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak!

Sizinle daimi enerjisel bağlantıları vasıtası ile Seraf Rose Aura ve Başmelek Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail’in “A – Takımı” saf meleksi niteliklerini yaşamınızın tüm alanlarında cisimlendirirken ve genişletirken melek ilhamı ve desteği sağlayacaklar.

5 Başmelek Bağlantıları

Seraf Rose Aura Bağlantısı: Serafin olarak adlandırılan Melek Âlemlerinin en yüksek seviyesinden, adı Rose Aura olan bir Seraf, insanlığa en saf koşulsuz sevginin meleksi niteliğini yaymak için ileri adim attı. Onun sizinle kuracağınız bağlantısı vasıtası ile “koşulsuz sevgisinin melek alevi” sizin kalp bölgenize yerleştirilir, sizin enerji alanlarınızdan yayılır ve sonra deneyiminizin tüm alanlarına dalgalanır. Daha sonra, Rose Aura, kalbin tüm konularında size yardım etmek için bir Melek Rehber olarak sizin “eterik geri planınızda” çalışıyor olacak… Özellikle Ben’in ve diğerlerine karşı koşulsuz sevginin genişletilmesine destek vermek için. Seraf Rose Aura Başmeleklerin enerjisel seviyesine “Lightarian Giriş Kapımızı” temsil eder ve diğer Melek Bağlantılarını almak için ön koşuldur.
Seraf Rose Aura ile ilk AngelLink bağlantınızı aldıktan sonra, Başmeleklerin dördü ile direkt ve daimi olarak bağlanmanız için “enerjisel giriş kapısı” açılır… Günlük yaşamınızın enerjisel deneyimine ilave melek nitelikleri aşılamak için!

Başmelek Mikail’in Melek Bağlantısı: Yargılamama temasına odaklanan ve eterik alemlere yolculukta (telepati, kanal olma, bilinçli eterik (astral) seyahat vs. vasıtası ile) size yardımcı olmaya odaklanan Mikail, Melek bağlantısını sunmak için ileri çıkan ilk Başmelek idi. Rose Aura Melek Bağlantısı vasıtası ile “kalp bölgesinde melek alevi” nin tutuşturulmasına benzer şekilde, Baş melek Mikail Melek Bağlantısı için olağanüstü bir vizyon aldık. Bu, Mikail’in insanların enerji alanlarına aşılamayı dilediği taç çakranın en saf enerjilerinin sembolik bir temsilidir (tasviridir). Kullanılan sembol Hale’dir (ışık halkası). Bu durumda, o yaşamınızın tüm alanlarında yargılamamanın deneyimini kolaylaştıracak eşsiz zihinsel saflığın meleksi bir halesidir. O ayrıca Başmelek Mikail’in sizinle bağlantısının ve eterik alemlere melek rehberiniz olarak hizmet etmek için önerisinin sembolik bir hatırlatıcısı olarak hizmet edecek.

Başmelek Rafael’in Bağlantısı: Başmelek Rafael meleksi cesaretin ve ilahi şifanın aşılanması ile bizi desteklemek için ileri adim attı. Onu “Aydınlatıcı” olarak adlandırıyoruz, çünkü o ayrıca yaşamınızda “yolunuza ışık” getirmenizde size yardım etmek için bir “Melek Işığı Meşalesi” sunuyor! Bu Melek Bağlantısı vasıtası ile Rafael’in yardımı ile, meydan okumalardan ve engellerden daha etkili olarak kaçınabileceksiniz… Ve ayrıca önünüzdeki fırsatları ve spiritüel ödülleri daha berrak olarak göreceksiniz. Siz geleceğinize doğru yolunuzu daha iyi aydınlatırken, ilahi, meleksi cesaretli eylemin bir hissi size daha çok doğal olarak gelecektir. Başmelek Rafael’in Melek Bağlantısı ayrıca şifa sürecinizde sizin için destek sağlayacaktır. O, “ilahi şifacı” olarak bilinir ve onun Melek Bağlantısı vasıtası ile Rafael içinizdeki “ilahi şifacıyı” keşfetmenize yardım eder.

Başmelek Uriel’in Bağlantısı: Başmelek Uriel yaratıcı ifade için yeteneklerinizin canlandırılması vasıtası ile güzelliğin eril yönünü ve minnettarlığın daha yüksek bir hissi vasıtası ile “güzelliğin dişil yönünün” deneyimine izin veren meleksi güzelliğin aşılanmasını bize sağlamak için ileri adim attı. Bu Melek Bağlantısı vasıtası ile Uriel düşündüğünüz, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyde güzelliği ifade etmek için yeteneklerinizi zenginleştirerek size yardım edebilir. O ayrıca birçok şekillerde sanatsal ifade için yaratıcılığınızı ve ilhamınızı canlandırmaya yardımcı olabilir. Başmelek Uriel ile bu Melek Bağlantısı için, bize verilen sembol kalp bölgenize eterik olarak yerleştirilen, sizinle bu bağlantının bir hatırlatıcısı olarak hizmet eden “kalp – seklinde bir armağan kutusu “dur. Kalp bölgesi hem içeriye doğru hem dışarıya doğru güzelliğin ve yaratıcılığın akışı için büyük bir portaldir. Bundan dolayı, metaforik olarak, kalbinizdeki bu meleksi “armağan kutusu” Uriel’in güzellik, minnettarlık ve yaratıcı ifade enerjilerini tutacağınız yerdir.

Başmelek Cebrail’in Bağlantısı: Başmelek Cebrail’in odağı sevinç/neşe ve iletişimler üzerinedir! Bu Melek Bağlantısı vasıtası ile Cebrail bizim için çok büyük miktarda bulunan mevcut sevinçleri fark etmek ve deneyimlemek için ve günlük yaşamlarımızda sevincin/neşenin yeni ve heyecanlı seviyelerini tezahür ettirmek için bize zaman ayırmamızı öğretir. O size “kalbinizin şarkı söylemesini sağlayan” şeyleri bulmanıza yardım edebilir ve sevincin az olduğu görüldüğü zamanlarda ilahi içsel gücünüzü ve ilhamınızı sunar. Cebrail ayrıca, İlahi olan için büyük iletişimci (mesajcı) olarak bilinir. Bu nedenle o, dışsal günlük yaşamınızda etkili iletişimler için pratik destek sağladığı kadar, özellikle “bilmenize” ve sezginize erişmeniz için içsel iletişimlerinize yardım edebilir. Mesajcı/iletişimci olarak rolünde, Cebrail ayrıca iyi haberlerin ve bilgilerin bildiricisi ve müjdecisi olarak hizmet eder. O, bu zamanda küresel – insan enerji sistemimize akmaya başlayan özel yeni enerjilerin müjdecisi olmak için öne çıktı… Hepimizi bir sonraki spiritüel tekâmül sıçrayışına tamamen hazırlamak için.

Başmelekler ile bu dört uyumlama – temelli bağlantı herhangi bir sırada ve sizin için uygun hissettiren aralar ile alınabilir. Bunlar, Seraf Rose Aura Melek Bağlantısı gibi ayni şekilde başkaları ile paylaşılabilir. Lütfen Rose Aura Melek Bağlantısının diğer 4 Bağlantıyı almak için ön koşul olduğunu unutmayın.

Siz Melek Bağlantısı uyumlamalarını aldıkça ve bu bağlantıların her birinin faydalarını deneyimlemeye başladıkça – önce Seraf Rose Aura ile ve sonra dört diğer Başmelek ile – sizi spiritüel yolculuğunuzda güçlü şekilde desteklemek için çok etkili melek destek grubu tesis etmiş olursunuz.

Kurs İçeriği:

  • Melek Bağlantıları yüz yüze veya online / uzaktan olarak verilmektedir.
  • Bağlantıları alabilmek için herhangi, bir şifa tekniği almış olmanız gerekmez. Herkes alabilir.
  • Uzaktan eğitime katılanlara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı + katılım belgesi gönderilecektir.

Daha fazla bilgi ve randevu için Whatsapp’tan bizimle iletişime geçin.

Whatsapp Destek Hattı