Altın Üçgen

Altın Üçgen
Enerji Teknikleri Çalışmaları

Altın Üçgen

Golden Triangle (Altın Üçgen),James Parner tarafından kanalize edilmiş, Tanrıça İsis ile bağlantılı özel bir tekniktir. Üçüncü gözü aktive ederek sezgi ve telepati yeteneklerini geliştirmek veya şifa vermek amacıyla uygulanır.

Uyumlama yolu (el verme) ile aktarılır. Enerji çalıştırıldığı zaman üçüncü gözde dönen bir piramit hissini verir. Tek aşamalıdır. Pozitif enerji çalışmaları için kullanılsa da temelde üçüncü gözle ilgili bir enerji sistemidir ve üçüncü gözü aktive eder. Sezgilerin gelişmesi için Golden Triangle enerji sistemi etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca Kundalini enerjisini aktive edici ve diğer çakralarla da ilgili çalışmaları vardır. Ancak bir Reiki sistemi değildir. Temel olarak üçüncü gözümüzün aktivasyonu ile ilgili olsa da Golden Triangle sistemiyle yakından ya da uzaktan pozitif enerji çalışmaları yapılabilmektedir.

Diğer sistemlerle birlikte, örneğin Usui Reiki ve Kundalini, İmara v.b. birlikte kullanılabilir. Başka enerjilerle birlikte kullanılabilir ve daha güçlü hale getirilebilir, ancak tek başına da son derece tesirlidir. Düzenli kullanan kişilerde, zaman içinde sezgi ve telepatilerinde büyük bir artış gözlenmektedir.

Kurs İçeriği

  • Golden Triangle eğitimini birebir veya uzaktan eğitim ile alabilirsiniz.
  • Golden Triangle’ ı alabilmek için Usui Reiki 1.seviyeyi almış olmanız önerilir.
  • Uzaktan eğitime katılanlara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı ve katılım belgesi gönderilecektir.

Daha fazla bilgi ve randevu için Whatsapp’tan bizimle iletişime geçin.

Whatsapp Destek Hattı