Lightarian Reiki

Lightarian Reiki
Enerji Teknikleri Çalışmaları

Lightarian Reiki

Lightarian Reiki™ tüm mevcut şifa sistemlerinin arasında, şu anda en güçlü ve etkili şifa verici tekniklerden biridir. Reiki’nin bu özel şekli, gezegende enerji değişiminin yoğun olduğu şimdiki zaman dilimi içinde, insanlığa daha fazla ve etkili şifa verme gereksinimi nedeniyle ortaya çıkmıştır.

Lightarian Reiki, Lightarian Enstitüsü’nün kurucusu Jeannine Marie Jelm’in, yüksek katlardaki Master Buddha’nın ruhuna kanal olması suretiyle, 1997’de ortaya çıkmıştır. Uzun zamandır insanlık tarafından elde edilemeyen, altı yüksek enerji titreşimi bu şekilde uyandırılmış ve insanlığın hizmetine sunulmuştur. Jeannine’nin Buddha’ya kanallık ettiği sırada söylediğine göre Reiki’nin, enerji titreşiminin büyüklük ve şiddetine göre 8 değişik enerji bandı mevcuttur. Lightarian bunlardan üçüncü ile sekizinci arasındaki 6 bant içindedir.

Birinci bant Usui sistem enerji çalışmalarını içerir. Usui sistemde enerji kullanımına uyumlanmış kişiler kendi titreşimlerini arttırmaya ve ruhen gelişmeye çalışırlar. İkinci banttaki enerji ile çalışan kişiler Karuna temelli Reiki, Seichim Reiki ve Lightarian Buddhic Boost gibi enerjileri kullanırlar. Üçüncü ile sekizinci bant arasındaki enerji çalışmaları ise Lightarian Reiki çalışmalarını içerir. Enerji çalışmalarını geliştirmek için kişi mutlaka Usui temelli Reiki Master seviyesinden başlamalıdır. Bedeni yavaş yavaş bu enerjiye alışınca, ikinci bant olan Lightarian Buddhic Boost, Seichim Reiki veya Karuna Reiki ile devam edip, kendini daha kuvvetli enerji titreşimlerine hazırlamalıdır. Bundan sonra kişi artık çok kuvvetli titreşimlere sahip olan Lightarian Reiki ‘ye başlayabilir. Bu çok kuvvetli altı enerji bandına kişi yavaş yavaş, belli zaman aralıkları ile uyumlanır.

Daha Yüksek Kişisel Titreşimsel Seviyeler

Lightarian Reiki uyumlamalarını almak ve Lightarian Reiki enerjisi ile çalışmak sizi adım adım daha yüksek kişisel titreşimsel seviyelere götürür. Varlığınızın tüm seviyeleri üzerinde değişimleri etkiler, enerjisel duruluk inşa eder ve bir Lightarian Reiki eğitmeni olarak sizi daha yüksek ve daha güçlü hizmet seviyelerine hazırlar. Ayrıca sizi farkındalığın daha yüksek seviyelerine ve daha saf, daha yüksek titreşimsel rehberlik ve destek ile daha derin bağlantıya götürür. Bu daha yüksek enerjisel bağlantılar sizin kendi Yüksek Tanrı benliğinizin enerjileri ile birleştirmek için, olduğunuz gerçek ilahi Varlığın daha çok farkına varmanız için sizi canlandırır ve hızlandırır. Bunlar nazikçe farkındalığınızı genişletebilir ve sizi yeni paradigmalara açar.

Lightarian Reiki, çağımıza uygun daha kolay ve daha güçlü bir enerji uygulama tekniğini öğrettiğinden öğrenciye hiçbir sembol verilmez Lightarian Reiki’nin en önemli amacı, kişiye kendi gerçek gücünü, niyetine odaklandırarak kullandırmaktır. Lightarian Reiki eğitiminin temeli basit ve kolaylığı gaye edinip kişinin iç kuvvetini kullanmasına dayanıyor. Artık insanların içlerindeki ilahi gücü uyandırmalarının, evrenin bir parçası olup, doğuştan var olan özelliklerine sahip çıkmalarının zamanı gelmiştir. Uyumlama sırasında niyet çok önemlidir. Temiz ve saf bir kanal olmak, kişinin en yüksek hayrı ve bütünün iyiliği için niyet edilmelidir. Yüksek titreşimlere sahip Lightarian Reiki uyumlaması için ise öğrencinin uyumlamaya gönüllülüğü, hazır olması, saf ve temizliği çok önemlidir.

Eğitim 4 Ayrı Seviyede Verilmektedir:

Seviye 1: Lightarian Reiki 1 – 2
Seviye 2: Lightarian Reiki 3
Seviye 3: Lightarian Reiki 4
Seviye 4: Lightarian Reiki 5 – 6

Lightarian Reiki yüz yüze veya uzaktan öğretilebilir ve 4 seviyeyi de tamamlamak gerekir. Her seviyede Master sertifikası verilir ve her bir seviyeye uyumlanması belirli zaman aralıklarıyla gerçekleşir.. Lightarian Reiki I & II yi almak için iki ön koşul vardır. Önce, Usui – temelli bir Reiki Master olup, Lightarian “Buddhic Boost” uyumlaması almış veya bir Karuna – temelli Reiki Masterı olmanız gerekir.

Lightarian Reiki’ye uyumlandıktan sonra daha önce kullandığınız herhangi bir şifa sistemini veya uygulamayı yapmaya devam edebilirsiniz. Şifa’yı hangi yolla göndermeyi seçerseniz seçin, Lightarian Reiki’nin yüksek titreşimli bantları otomatik olarak sizden akacaktır. Başka bir deyişle, herhangi bir uygulamayı değiştirmek zorunda değilsiniz, sadece şifaya kanal olma gücünüzün arttığını ve insanlar, nesneler vs. üzerindeki etkinizin daha tesir olacağını bilmelisiniz. Uygulama sırasında ayrıca, sembollere, prosedürlere veya ritüellere gerek olmadan, sadece düşünceleriniz, niyetleriniz veya imajinasyon yeteneğiniz ile güçlenecektir. Lightarian Reiki uyumlamalarını alma vasıtası ile titreşiminizi yükseltirken, düşünceleriniz ve niyetleriniz yolu ile tezahür ettirme yeteneğiniz de artacaktır.

Kurs İçeriği

  • Lightarian Reiki yüz yüze veya online/uzaktan olarak verilmektedir.
  • Lightarian Reiki ‘ye, Usui Reiki Mastırların, Karuna Reiki veya Buddhic Boost uyumlamasını aldıktan sonra başlayabilirler.
  • Uzaktan eğitime katılanlara özel hazırlanmış PDF formatında eğitim kitapçığı ve katılım belgesi gönderilecektir.

Daha fazla bilgi ve randevu için Whatsapp’tan bizimle iletişime geçin.

Whatsapp Destek Hattı