Sizden Gelenler

Sizden Gelenler
Hakkımda

Sizden Gelenler

Yaşadığım travmalardan sonra hayata yeniden başladığım bu dönemde iyi ki sizinle yollarımız kesişti. Meditasyonlar, telkinler ve eğitimlerle dolu bu süreci kolaylaştırdığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Hepşen Öztabak / Adana


Bilinç düzeyimizi yükselttiniz, farkındalığımızı en üst seviyeye çıkardınız, enerjiniz ile enerji kattınız ve içimizi aydınlık ve huzur ile doldurduğunuz için teşekkür ederim.

Okan Karakaya / Adana


Yeniden Bağlanmak semineri içeriği hakkında fazla bir bilgim olmadan kayıt oldum. İyi ki de katılmışım. Tüm hücrelerimin nefes aldığını hissediyorum. Bu iki günlük süreçte inanılmaz mucizevi olaylar yaşadım. Bu huzuru ömrüm boyunca taşıyabilmeyi, eşim ve çocuklarım da deneyimlemesini istiyorum. Vesile olduğunuz için size çok çok teşekkür ediyorum.

Hicret İspir / Adana


Yeniden Bağlanmak adı altında katıldığım 2 günlük seminer boyunca kendimi dinlediğimi, kendimi keşfettiğimi hissettim. Yanlışlarımı, doğrularımı fark ettim. Hayatı daha çok seviyorum artık. Zorluklar, güzellikler hepsi benim için. Manevi tarafım güçlendi. Allah’a olan inancım daha da güçlendi. Nasıl bir hayat istediğimi ve bunu nasıl isteyeceğimi artık biliyorum. Bana çok şey kattınız. Binlerce teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun.

Dilek Keski Üsteki / Adana


Birlik bilincini hatırlarken, kendime uzanan bir yol açıldı sanki. Sizinle tanışabildiğim için çok mutluyum. Yollarımız yine kesişecek eminim bundan. Sevgiyle.

Songül Aksay / Adana


Bu eğitim benim daima çok güzel geçti. Yüksek bilince ulaşma adına bana ışık tuttu. Tuba hocama teşekkür ediyorum.

Çağrı Çelik / Adana


Sihirli ellerin sahibi; Enerjinize, bilgi ve deneyimize bize kattıklarınız için sonsuz teşekkürler Tuba hocam 🙂

Asiye Gündüz / Adana


Bugün katıldığım bu eğitimin hiç bu kadar güzel geçeceğini düşünmemiştim. Benim için hayata yeniden bağlanmak çok önemliymiş, bunu eğitim sayesinde fark ettim. Hayallerimin olduğunu ve kendimin değerli olduğunu hissettim. Hocam çok teşekkür ederim.

Arzu Göktepe / Adana


Her şey Çok güzeldi. Etrafımdaki herkese tavsiye edeceğim. Başka bir kapı araladınız bana. Allah razı olsun sizden. Teşekkür ederim.

Meral Bozdoğan / Adana 


“İki günlük ‘Yeniden Bağlanmak’ eğitimi gerçekten çok verimli geçti. Hem yaptığımız uygulamalar hem de öğrendiklerimizle gerçek bir dönüşümün kendimde başladığını görebiliyorum. Bundan sonraki hayatım olumlu yönde daha farklı olacağına inanıyorum. Tuba hocamızın bundan sonraki Adana eğitimlerini dört gözle bekleyeceğim.”

Serdal Çömlekçioğlu / Adana


“Yeniden bağlanmak ne ola? Merhaba diye salona girdiği anda; samimiyet, sıcaklık ve kalben sizinle olduğunu hissettiren bir üstat. İyi ki buluşmuşuz. Buradan olmalı ve buna tanık olmalısınız. Yeniden kalbe sevgiye dönmeye izin vermelisiniz. Kalben teşekkürler.”

Gamze İpteş / Adana


“Sevgili Tuba hocam; Hayatın ilişkilerden oluştuğunu, en önemli ilişkinin de kendimizle olan ilişkimizin olduğunu öğrettiğiniz için; İhtiyacım olan dönüşüm ve yaratım gücünün içimde zaten var olduğunu ve en önemlisi bunu nasıl kullanabileceğimi öğrettiğiniz için; Ve ilahi olana yeniden bağlanmamı, şifalanmamı sağladığınız için, çok teşekkür ederim.”

Gülbarış Oğuz / Adana


“Para ile ilgili sıkıntılarım vardı. Nedenini anlayamıyordum. Cevabını seminerde aldım. eğer babanız ile aranız iyi değilse maddi sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Bunu fark ettiğim an bir aydınlanma yaşadım.
Babamı affettim. Artık hayata daha güzel bakıyorum. Tuba hocama emekleri için teşekkür ederim. Dolu dolu 2 gün oldu. Çok mutluyum. ‘Siz değişin, dünyanız değişsin’ :)”

Batuhan Belhan / Adana


“İki günlük ‘Yeniden Bağlanmak’ semineri ile kendimi biraz daha iyi tanımama vesile oldunuz. Bana beklentimin üzerinde katkı sağladı. Katkılarınız, yakın davranışlarınız için çok teşekkür ederim.”

Ali Türemiş / Adana


“Dün geldiğimde bana neler olacak, olacak mı olamayacak mı hiç bilmiyordum. Açıkçası ilk gün yaklaşımlarınızdan çok etkilendiğimi söyleyebilirim. Eğitimin ikinci gününde bir şok yaşadım. Böyle bir şeyi hiç beklemiyordum. Elimde değildi ama kendimi tutamadım. Duygularımı gizleyemedim ve hocanın dediği gibi şifa buldum. İyi ki varsın Tuba hocam.”

Nurgül Türemiş / Adana


“Harika bir seminer oldu. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Kendimi çok iyi hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle…”

Gülsen Çelik / Adana


“Yaşamda bazı şeyler vardır. Orada olduğunu bilip dokunamadığınız ya da cesaret edemediğiniz şeyler. Artık yok.”

Vural Uzundağ / İstanbul


“Hayatın bir yol olduğu gerçeğini anlamama ve bu gerçeği yaşama rehber olan basit, sade fakat derin ve etkili bir eğitimdi. Kalpten sevgi, saygı ve teşekkürlerimi sunarım. Şükürle olsun beni sizlerle kesiştiren bu yola.”

Merve Cengiz / İstanbul 


“İçinizdeki bilinmeyen, keşfedilmemiş olana yolculuk… Kendimizi nasıl kısıtladığımızı, önümüze koyduğumuz engelleri keşfetmemizi sağlayan iki gün. Suya attığınız bir taş gibi, etrafına dalga dalga yayılan o ilk adım bu iki gün. Geçmişi iyileştirmek, geleceğini şekillendirmek için aslında hep sezdiğimiz ama bir türlü dillendirilemeyen basit formülün sonunda dile gelmesi, bu iki gün.”

Tuğce Can Akyol / İstanbul


“Yeniden Bağlanmak bana yeni kapılar açan bir çalışma oldu. Belirli konularda farkındalığım arttı ve sadeliğin ihtişamını yeniden fark ettim. Tuba hocamızın enerjisi insanı tazeliyor. Yeni kapılar açmak ve bakış açısını geliştirmek isteyenlere tavsiye ederim. Teşekkürler!”

Fergül Çırpan / İstanbul


“Bu iki gün boyunca her şeyden önce inancımın öznesini tanımış oldum: Hayat Ağacı! Kendisiyle bağlarımı gördüm. Nerelerden beslendiğimi, beni nasıl beslediğini, hangi deneyimlerin, hislerin onun dallarına akan suyu kestiğini görmeye başladım. O suyun içime akmasının önünü tıkayan şeyleri, olumsuz düşünceleri, bağları ayıklamaya başladım. Niyetin, inancın ruhu nasıl kendisine doğru çektiğini şahit oldum. İnanç kalıplarımı, pozitif deneyimlere doğru gözden geçirmeye ve yeni kalıplarımı hayat ağacıma uyarlamaya başladım. Geçmişin yüklerinden önemli ölçüde hafifledim. Şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum.”

Selçuk Can / İstanbul 


“Farkındalığımızı arttırmak, hayata yeniden bağlanmak için yaptığımız bu iki günlük çalışma benim adıma çok güzel bir deneyim oldu. Biliyorum ki, bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.”

Gülhan Yılmaz / İstanbul


“Hayatımın dönüm noktasındayım. Bir şeyleri bitirebilmek, yenilikleri hayatıma çekmek (açmak) gibi bir bilinmezlikle, zihnim ve kalbim ayrı ritimlerde çalışırken bu çalışma benim yoluma ışık tuttu. İlişkilerimdeki inançlarım, yaşamımda sergilediğim davranışlarımın aslında bana ait olmadığı gerçeğine ulaştım. Korkularımın kaynağını, olabileceklerime ve olabileceklere izin vermediğim noktalarımı keşfettim. En önemlisi de bu çalışmaya oğlumla birlikte katılmış olmak çok iyi geldi bana. İlahi ışığı hissetmek, yaratanla olan bağımı güçlendirmek güzeldi. Teşekkürler.”

Mine Tuna / İstanbul 


“İçim şu anda coşku dolu, iki günlük beraberliğin getirdiği birlik coşkusu için ilahi olana tekrar teşekkür ediyorum. Hayallerimi, isteklerimi bana en güzel anda ve en güzelini sunduğu için. Varlığınıza şükran duyuyorum Tuba hocam.”

Ayşe Düzgün / Marmaris 


“2019 yılı itibarı ile değişimi seçtim. Artık daha yüksek bir bilinçte yaşamaya çalışıyorum. Bu yolda da bu seminer benim için mihenk taşlarından biri oldu. Bana kattığınız her şey için teşekkür ederim.”

Emre Küçükbal / Marmaris 


“Öz hakikatime olan yolculuğuma kattığınız ilahi yoldaşlığınız için tüm kalbimle şükranlarımı sunuyorum. Sonsuz ve sınırsız olana emanet olun. Sevgilerimle”

Mustafa Kemal Kuyucu / Marmaris 


“Daha önce her türlü meditasyon eğitimlerine, seminerlerine katıldım. Ama sizin kadar temiz, duru ve berrak bir kanala, rehbere rastlamadım. Bana kattığınız onca güzellikler için sonsuz teşekkürler. Yeniden hayata, ilahi olana ve kendime bağlamama rehberlik ettiğiniz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız. Her şey hayrınıza ve gönlünüzce olsun hocam.”

Deniz Yılmaz / Marmaris 


“Yeniden Bağlanmak.. Var olan bağlantımızı bize çok derinden hissettiren, varlığıyla varlığımıza katkı olan güzel insan, yüksek ruh; sana, yaradanıma ve vesile olan herkese, tüm katılımcılara şükranlarımı sunuyorum. Daha nicelerinde buluşmak niyeti ile sağlıcakla kalın.

Beyhan Gündüz / Marmaris 


“Büyük bocamalar yaşadığım, altında kalıp ezildiğimi hissettiğim bir dönemdeyim derken denizde yardım bekleyen ben, can simidi gibi hayatıma girdiniz. İki günlük küçücük gibi ama geri kalan süreç adına kocaman etki uyandıran bu süreç yaşanan sıkıntılarımın kaynağını ve çözümünü adına sizi tanımak çok güzel.
Enerjiniz, emeğiniz farkında olmam adına bir uyanış diyorum. Sizi bana denk getirene de teşekkür ediyorum. Enerjiniz hiç bitmesin.”

Maide Başak Bozkurt / Adana 


“İçimde saklanmış, hayata karşı direnen küçük kız çocuğunu yeniden uyandırdınız. Yaradanın varlığının ve gücünün tamamıyla kalbimizde, nefesimizde ve niyetlerimizde olduğunu ve her an bize ulaşılabilir olduğunu hatırlattığınız için.. Babamı içimde tek bir kırıntı kalmadan affettirdiğiniz için.. Kalbimdeki kandil ışığını enerji, sevgi ve emeğinizle yaktığınız için çok teşekkür ederim.”

Şeyda Akkirpik / Adana 


“Çalışmaya katılmadan önce çocukluğum ile ilgili travmalarım su yüzüne çıkmıştı ve bir şekilde tamamlanması gerekiyordu. Tam da zamanında geldiniz. İçimde dönüp duran çocukluğum ve ilişkilerimi görmeme neden olup şifalandırdınız. Seminere başlamadan önce evimde yapıp çıktığım niyetim de 2 gün içinde gerçekleşti. Kalbime dokunduğunuz için çok teşekkür ederim. Takipte olacağım. Tekrardan Bir olmak niyetiyle.”

Ayşe İpek / Adana 


“Hayatımda yaşadığım en güzel deneyimdi. Özellikle niyet çalışması çok etkiliydi. Çakralar çalışması da çok güçlü bir deneyimdi. Birlik Bilinci benim bilmediğim bir kavramdı. Çok güzel öğrendiğimi düşünüyorum. Her şey çok güzeldi. Allah razı olsun tüm ekipten. Ben çok memnun kaldım. Rabbim de sizin mutluluğunuzu daim etsin.”

Zübeyde Akgün / Adana 


“Bu programa katılırken bana bir etkisinin olacağına şüpheliydim. İki günde yaşadığım deneyim müthişti. Sürekli geçmişe takılarak yaşadığımı ve zihnimin beni esir aldığını fark ettim. Bu kursta uyanışa ilk adımı attığımı düşünüyorum. Hala enerjiyi bütün bedenimde hissedebiliyorum.”

Erkan Yakıcı / Gaziantep 


“Bu iki günde yeniden doğdum. Her şeyimle yenilendim ve tertemiz hissediyorum. Hayata, yeni ve tertemiz bir sayfaya merhaba diyorum. İşte şimdi yaşıyorum, yaşadığımı hissediyorum… Çok ama çok teşekkürler.”

Özge Konukoğlu / Gaziantep 


“Siz öyle bir zamanda geldiniz ki…minnettarım. Buraya gelirken ki ben ve şimdi buradan ayrılmak üzere olan ben… Yüreğime dokunduğunuz biliyorum ki artık hiç bir şey eskisi gibi olamayacak. İyi ki tanıştık. Şükranlarımla.”

Özlem Demir / Gaziantep 


“Bu eğitimine gelirken fazla bir beklenti içinde değildim. Şu iki günde yaşadığımız ‘derin’ etkilerini ömrüm boyunca ‘olumlu’ olarak göreceğimden eminim. Tuba hocama çok teşekkür ederim.”
Mustafa Saraç / Gaziantep 


“İki gün nasıl geçti anlamadım. Son derece akıcı, sevgi dolu, beni ve katılan diğer arkadaşlarımı huzur ve sevgiyle sarmalayan muhteşem bir atmosferdi. Allah kavramını tamamen içselleştirdiğim ve özünü benimsediğim muhteşem bir deneyimdi. Yaratılan her şey ile bir bütün olduğumuzu en güzel şekliyle anladığım bu derin süreç için, sabırlı, şefkatli ve anlayışlı tavırlarıyla bize rehberlik eden sevgili hocamız Tuba Küçükaksu ‘ya sonsuz teşekkürler. Sevgilerimle.”

Nesrin Başlıoğlu / Antalya 


“Ruhsal dönüşüm ve spiritüel yolda ilerlemek adına aldığım bütün eğitimler bana çok şey kazandırdı. Ama şu iki günde Tuba hocayla yaşadığımız farkındalık ve “kendine dönme, bulma” adına hissettiklerim anlatılmaz. Herkesin deneyimlemesi lazım diye düşünüyorum.”

Gülçin Bestelci / İzmir


“Güçlü bir girdabın içine girip önce kayboldum, sonra sendeleyerek çıktım. Daha sonra berrak bir zihinle uyandım. Bu ilahi dokunuştu, ilahi olanla bütünleşmek bu olmalı…”

Ayfer Zengin / İzmir 


“Daha önceden bu tarz seminerlerin daha ünlü ve büyüklerine katılmış olmama rağmen, bunu çok başka ve çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Gelecek olan herkese şifa olması dileğimle.”

Emre Çetin / İstanbul 


“Gerçekten farklı, enerjiyi kuvvette hissettiğim, güzel duygular yaşadığım bir süreç oldu. Katıldığım için çok mutluyum. Dilerim bir gün herkese nasip olur.”

Gamze Domanic / İstanbul 


“Siz hazır olduğunuzda ihtiyaç duyduğunuz rehber hayatınıza mutlaka girer. Birlik haline ulaşmak için çıktığım bu yolda yolum sizinle kesişti. Açtığınız kapıdan geçtim. Yol boyunca rehberliğinizi hissedeceğim. Çok teşekkürler…”

Gaye İnal / İstanbul 


“Tuba hocayla 2 günlük çalışma sürecinin nasıl geçtiğini anlayamadım. Samimi, sıcak, merak uyandıran ve sıkıcılıktan uzak bir ortamda kendi adıma çok yararlı olduğunu düşündüğüm bilgilerle donandım. Daha önce böylesi rahatlatan bir meditasyon çalışması deneyimlememiştim. Bunun için Tuba hocaya ayrıca teşekkür ederim. Beklentimin üstünde bir çalışma oldu ve yarattığı farkındalık harikaydı. Tekrar teşekkürler. Sevgiyle…”

Nihal Atmaca / Gaziantep 


“Evren, sistem, ilahi düzen gerçekten muazzam işliyor, bunu bir kez daha bu eğitime gelerek yaşadım. Çünkü son zamanlarda bende yoğunlaşan kendim ile ilgili sorular vardı, bunların cevaplarını nereden ve nasıl alacağımı bilemiyordum, şimdi biliyorum. Her şeyin en karmaşık göründüğü zamanlarda hakikat o kadar sade bir şekilde çıktı ki karşıma, Yüce Yaradana şükürler olsun diyorum sürekli. Tuba hocam, iyi ki tanıştık ve sizden bu eğitimi aldım. Açılan bir kapı ve gideceğim yolda bana ışık oldunuz. Canı gönülden teşekkür ederim. Sevgilerimle.”

Derya Duran / Gaziantep 


“Bu eğitimini Tuba beyden aldığım için çok şanslı olduğumu hissediyorum. Beraber geçirmiş olduğumuz 2 gün içinde hem çok şey öğrendim hem de enerji alanlarımda büyük değişiklikler hissettim. Burda yaşadığım deneyimleri başka bir eğitimde yaşayabileceğimi düşünmüyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Esra Güç / İstanbul 


“Hafta sonumun bana fayda, hem de en büyük faydayı sağlayacak şekilde geçirdiğimi görüyorum. İyi ki bu eğitime katıldım. Kendimi çok huzurlu hissediyorum ve bunun hayatımda çok büyük bir artı getireceğine inanıyorum. Yaradan’a ve Tuba Beye çok teşekkür ediyorum.”

Fethiye Çınar / İstanbul


“Benim için çok faydalı bir bilgilenme oldu. Daha önce hiç duymadığım yeni bilgiler ve yeni bir bakış açısı kazandığım için çok mutluyum. Tuba Bey’in dostça, yargılamayan rehberliği etkileyici idi. Bu seminerden okuduğum bir kitapla haberdar olmam ki; kitap 10 yıl öncesinin bir kitabı olmasına rağmen, bana tesadüf diye bir şeyin olmadığını ve ‘Öğrenci hazır olduğunda Öğretmen belirir’ anlayışını tescil etti. Bizlere rehberlik ettiğiniz ve sizi tanıdığım için çok mutluyum. Tekrar görüşmek dileğiyle…”

Ertaş Şen / İstanbul 2018


“Geçtiğimiz bir kaç yıldır bu seminere katılmayı istiyordum ve ne tesadüftür ki bu gün benim doğum günüm ve bu dileğime bugün ulaştım. Dolayısıyla bu benim hayatımın en muhteşem doğum günü hediyesi oldu. Teşekkürler.”

Derya Avşar / İzmir


“Harika bir seminerdi. Çok kötü 20 günün sonunda müthiş bir huzur ve dinginlik hissediyorum. Bundan önce bir çok çalışmlara katıldım. Ama bu seminerde her şeyin ne kadar basit ve sade bir cevapta olduğunu fark ettim. Tuba hocam, çok teşekkür ederim emeğinize, yüreğinize sağlık olsun.”

Yıldız Apaydın / İzmir 


“Bir takım kabullenemediğim, ister istemez öfke duyduğum konuları kendi içimde dönüştürdüğüm ve kendimi kabul etme yolunda bir adım daha attığım, muhteşem iki gündü. Teşekkürler Tuba hocam.”

Buse Erenler / İstanbul 


“Bu iki günlük eğitimde, bilgilendik, yeni dostluklar edindik. Tuba hocanın esprili sevecen anlatımı ve enerjisi ile harika bir eğitim yaşadık. Sonsuz Teşekkürler.”

Ebru Tarhun / İstanbul


“Tuba hocanın müthiş enerjisi bizleri hiç gitmediğimiz iki günlük bir yolculuğa çıkardı. Kendimizi daha iyi tanımamıza, dünyayı birliğe uyandıracak gücü kendimizde hissetmemize ve samimi dostluklar kurmamıza vesile oldu. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.”

Sedef Ergün / Ankara


“Bütün hayatıma, hatırladıklarıma, hatırlamadıklarıma, niyetlerime, arzularıma başka bir ruhmuş gibi kendime döndüğüm, ağladıkça huzura erdiğim bir eğitimdi. İyi ki hayatıma girdiniz… Diğer eğitimlerde kesinlikle görüşmek üzere..”

Gaye Buket Yıldız / Ankara


“Bu seminere Nisan ayında katıldım. Uzun ve detay içeren bir seminerdi. Buna rağmen bu iki günü hiç sıkılmadan, keyifle ve her dakikasında faydasını hissederek ve öğrenerek geçirdim. Teşekkürler Tuba hocam, çok faydalı oldu. İyi ki varsınız, iyi ki Turizmi bıraktınız.”

Sefer Ekşi / Ankara 


“Kendinizi keşfetme yolculuğuna çıkmak için çok iyi bir başlangıç. Yaşlı, genç, kadın, erkek fark etmeden insan olan, Yaradanın bir parçası olan herkesin deneyimlemesi ve devamında sürdürmesi gereken bir süreç. Sen olmadan bir parça eksiğiz…”

Anıl Kaynak / İstanbul 


“Böylesine çözülmeler yaşayacağımı bilsem, daha çok çok önce koşarak gelirdim. Kendim için yaptığım en iyi şey diyebilirim. Zihnimi asla susturamıyordum. Şimdi kendimi, o vıdı vıdılara seyirci olmaya hazır hissediyorum. Daha kaliteli bir hayat, daha bir olduğumuz bir hayata merhaba. Bu yolda yapmam gerekenleri ve sorumluluklarımı biliyorum. Şimdi yapma zamanı. Teşekkürler Tuba hocam.”

Tuğce Kaynak / İstanbul 


“Bu yolculuk, hissettiğim boşluğa dair atmış olduğum adımda bana rehberlik eden bir deneyim oldu. Hislerden ibaret olan yaşamda, beni bir şekilde duraklatan zihnimi susturmayı başarmak adına çıktım yola. Tanıdığım insanlar, yüzleştiğim acılar, var olduğunu bile bilmediğim yükler, unuttuğum bir “ben” derken daha nice güzelliklerle, gözyaşlarımda gidip geldiğim anılar oldu. Tek kelimeyle ise tecrübe etmekten hoşnut bir huzur haline erdim.”

Ebru Çavuşoğlu / İstanbul


“Benim için çok özel bir süreçti. Kendimle yüzleşmek, kendimi görmek yolumu açtı. Beklediğimin çok üstünde bir çalışmaydı. Çok teşekkürler.”

Serpil Yazıcı / İstanbul


“Bu eğitim beni temizledi, hafifletti, içimdeki çocukla oyun oynamaya başladım. Çok eğlenceliydi.
Kendimle ve evrenle birlik duygumda bir adım daha attım. Teşekkürler.”

Gülfem Karabekir / İstanbul


“Bu iki günlük süreçte ebeveynlerim ile ilgili olarak çok önemli olduğunu düşündüğüm blokajlarımla yüzleşerek şifalandığımı hissettim. Bu yıllardır üzerinde düşündüğüm ve farklı tekniklerle üzerinde çalıştığım konunun nihayet çözümlenmiş olması beni gerçekten çok hafifletti. Günlük yaşamamı kolaylaştıracak müthiş bilgiler aldım. Kişisel gelişim, ruhsal yol konularında çalışmalar yapan herkesin mutlaka deneyimlemesini tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim.”

Sevcan Ömür / İzmir 


“Yalnızca iki gün içinde, kendi içimizdeki birbirinden bu kadar farklı konuların çözümlenmesini yapabildiğimize inanmak gerçekten zor. Daha yüksek bir bilince giden yolun kapısını açan Tuba hocama sonsuz teşekkürler.”

Dilek Aydeniz / İzmir 


“Tesadüfen burada değildim. Tuba hocama bize açtığı kapı için şükranlarımı sunuyorum. Sırtımda taşıdığım acıları görüp, kendimi affettim. Bu iki gün birçok şeyi görmemi sağladı. Şu an kendimi çok hafiflemiş ve huzurlu hissediyorum. Artık yolum birlik yolu. Sevgilerimle.”

Güzün Yelekli / İzmir 


“Yaşamanızda karşılaşabileceğiniz en keyifli eğitim duraklarından biri. Bu iki günde aldığınız hediyeler gerçek ve sade bir dönüşümün aydınlanmaya giden harika bir başlangıcı. Herşey için, ol’an için teşekkürler.”

Kağan Kamacıoğlu / İstanbul


“Bugüne kadar kendime verdiğim en güzel hediyeydi… Geçirdiğim zorlu süreçte kendimi bulmam için güçlü bir adım atmamı sağladı. Herkes için muhteşem bir deneyim olacağını düşünüyor ve tüm kalbimle tavsiye ediyorum.”

Burçak Ilıman / İstanbul 


“Kendimi geliştirmek için çıktığım bu yolda Tuba hoca önderliğinde yaşadığım Birliğe Uyanış semineri benim için bambaşka bir deneyim oldu. Her gün kendi içimde yeni bir yolculuğa çıktım ve kendi hayatım hakkında birbirinden farklı olayları deneyimledim. Kendim ile ilgili farkındalığımın arttığı, kendimi keşfetmek için yürüdüğüm bu yolda kısa zamanda güzel ilerlemeler katetiğimi fark ettim. İçimizde o kadar güzel ve yoğun bir enerji var ki bunu kontrol etmek ve yönetmek bizim elimizde. Bu yolda bize rehberlik ettiği için Tuba Küçükaksu hocamıza çok teşekkür ederim. Sizi tanımak çok güzeldi.”

Sahra Balaban / İstanbul 


 

“Çok rasyonel ve her şeyi mantık çerçevesinde değerlendiren ben, hayatımda ilk kez kendimi ve benden daha büyük bir şeyi hissetme ve tanıma şansına eriştim. Hissettiklerimin bir tek bana özgü olmadığını gördüm. Seminerde kendi içimde yaşadığım fırtınaların ne kadar net ve anlamlı bir şekilde açıklandığını görünce, yaşadığım yalnızlığın içinden çıktım. Demek ki gerçekten bir enerji var ve ben bir bütünün parçasıyım ve asla yalnız değilim. Bu herkes için geçerli ve bunu fark ettikçe dünya daha huzurlu bir yer olacak eminim.”

Esra Berkol / İstanbul 


“Dışarıda aradığım birçok şeyin içimde olduğunu keşfettim. Kalbimde sınırsız bir sevgi ve şefkat duygusu hissediyorum.”

Pınar Efe / İstanbul


“Çok etkili bir eğitimdi, anne-baba ilişkilerini şifalandırmak, ikili ilişkileri şifalandırmak çok iyi geldi. Kalbimin tamamen açıldığını, sevgiyle büyüdüğünü ve hem mevcut ve hem de yeni kuracağım ilişkilerde daha anlayışlı, hoşgörülü olmama, daha sağlıklı ilişkiler kurmama vesile olacağına inanıyorum. İçimin temizlendiğini ve insanlara yardım etme isteğimin kuvvetlendiğini hissettim. Bu eğitimi kendisiyle , ilişkileriyle sıkıntıları olan, geçmişin yükleriyle dolaşan herkese tavsiye ederim.”

Anette Inselberg / İstanbul 


“Seminerde öğrendiğimiz bilgiler kimi bana “tabi ya” diye beynimin içinde ışık yaktı, kimi de daha önce çok düşündüğüm, kafa yorduğum konuları çok kilit ve sade bir anlatımda içimde yer bulmalarını sağladı. Artık kesinlikle hayata başka bir farkındalıkla bakacağım. “İlahi Dokunuş” ise eşsiz bir deneyim, kelimelere dökmek yetersiz kalır. Birliğe Uyanış semineri herkesin ruhsal yolcuğunda deneyimlemesini tavsiye ediyorum. Tuba Bey’in enerjisi, yumuşak ve şefkatli öğretimi ile eşsiz bir deneyim oldu. Hepimize şifa olsun.”

Bahar Güngör / İstanbul 


*Kullanılan Türkçe (Çok iyi) *Görsellik (Yeterli derecenin üstünde) *Sunum (Harika) *Mekan (Sıcak ve Samimi) *Katılım (Pozitif) *Hisler (Cream de la Cream) Tüm bunları bir araya gelmesiyle sizde yarattığı hazzı düşünmek paha biçilemez sanırım. Saygılarımla”

Hakan Ayyıldız / İstanbul 


“Uzundur devam eden “spiritüel” yolculuğumun anlamı oturdu demek istiyorum. Yada her çalışma yaşam piramidime koyduğum bir parçaydı ve bu parça “İlahi Dokunuş” ile oldukça anlamlı ve büyük bir parça oldu. Teşekkürler Yol ‘a , yolu gösterenlere, yolu açanlara, yaratıcıya ve Tuba sana!”

Gayatri Senem Kalender / İstanbul 


“Sevgi dolu, huzurlu geçen iki gün. Bildiklerimizin, fark ettiklerimizin farkındalığını pekiştiren, yaşam yolculuğunda herkesin katılması gerektiğini düşündüğüm bir eğitim. Ben bu mutluluğu yaşıyorum, herkese tavsiye ederim. Sevgiler.”

Işıl Ateş / İstanbul 


“Gelmeden önce hiçbir beklentim yoktu ve konu ile ilgili tek bilgim İlahi Dokunuş ‘un bir enerji aktarımı idi. Fakat düşündüğümden çok daha fazlasını buldum. Bu kadar basit olacağını ve açıklanacağını tahmin etmedim. Günlük hayatta ile ilgili çok önemli bilgiler içeren bu eğitim gerçekten hayatımın en aydınlatıcı hafta sonu oldu diyebilirim. Sizin de profesyonel ama eğlenceli tutumunuz ve güzel grubumuz sayesinde bu hafta sonu eğitimden çok daha fazlasıydı. Her şey için teşekkür ederim.”

Ece Şenok / İstanbul 


“Böyle bir eğitimin günlük yaşamda bu kadar işime yaracağını hiç ummazdım. İlişkiler, ifade, bilinç gibi her an içinde olduğumuz kavramları artık çok rahat anlayabiliyorum. Bu bizim gruba özel miydi yoksa İlahi Dokunuş ‘un Birlik bilinci miydi bilinmez ama çok güzel insanlarla tanıştım. Aynı ilgileri paylaştığım insanlardan her daim ilgimi çeken yeni bir şeyler öğreniyorum. Tüm arkadaşlarımı öpüyor sevgiyle kucaklıyorum.”

Ferihan Işık / İstanbul


“Bugüne kadar fark etmediğim, zamanla unuttuklarım, iyileştirmem ve dönüştürmem gerekenleri hatırladım. Kendimi tanımak ve hatırlamak için inanılmaz bir deneyimdi. Bu olağanüstü enerji ve sevgi dolu iki gün için çok teşekkür ederim.”

Zeynep Asan / İstanbul


“Neler olacağını hiç bilemediğim bu müthiş enerji yolculuğunda tarifsiz ama derin duygularla dolu iki gün yaşadım. Sanırım bu iki gün, farklı bir yaşamın başlangıcı oldu. İçtenliğiniz, dostluğunuz ve her daim desteğiniz için sonsuz teşekkürler. Sevgiler.”

Emine Avcıoğlu / İstanbul 


“Açıkçası şu an kendimi, dünyaya yeni gelmiş bir bebek gibi hissediyorum. İyi ki bu seminere katıldım ve bu süreci herkesin yaşaması gerektiğine inanıyorum. Hayatımda etkilerini görmek için heyecanlıyım ve bu etkiler yansıdıkça sizlere teşekkür ediyor olacağım. Saygılarımla.”

Necmiye Bıçar / Antalya


“Çok özel, güçlü, şifa ve farkındalık dolu bir içsel yolculuk oldu benim için. Farkında olduğum ve olamadığım birçok yük ve acıdan özgürleştiğimi hissettim. Sanki başka bir dünyanın eşiğinden adım attım. İçimdeki çocukla kucaklaştım nihayet. Şükürler olsun bu güzel mucizeyi deneyimlediğim için. Kalben derin şükran ve sevgilerimi iletiyorum.”

Aysel Müftüoğlu / Antalya 


“Ben bu eğitim seminerine çok isteyerek geldim. Hayatıma yepyeni bir sayfa açılmasına niyet ettim. Bu güzel iki günde çok güzel bilgiler aldım. Bunları yaşamıma geçireceğim. Tuba hocama bu güzel bilgler ve o güzel enerjisi için çok çok teşekkür ediyorum. Herkesin bu güzel ortamı paylaşmasını kesinlikle çok ama çok isterim. Sevgilerimle.”

Nermin Akpınar / Antalya 


Kafası karışık, “nedenlerle” dolu, çaresiz bir Sibel olarak geldim. Umut dolu, huzur dolu, sorularımın cevaplarını almış bir şekilde çıktım. Tıpkı mucizevi bir kapıdan içeri girmek gibi. Hayatım şimdi daha keyifli ve eğlenceli olacağını biliyorum. İçimdeki coşkuyu bu satırlara yazmam mümkün değil. Kelimelere sığması imkansız çünkü.”

Sibel Ergeç İslim / İstanbul


“Tüm ezberlerin bozulduğu, katılmanın cesaret gerektirdiği muazzam bir süreç. Hiç bir devrim bu sevgi dolu olmamıştı.”

Evren Aslan / İstanbul 


“Bu iki günlük süreçte deneyimlediklerimiz, öğrendiklerimiz muhteşemdi. Mutluluğumu anlatmak imkansız. Hayatımın en anlamlı öğretisi idi diyebilirim. İlahi Dokunuş uygulayıcısı olduğum için ve başkalarına da yardımcı olabileceğim için şükran duyuyorum. Çok teşekkürler.”

Hülya Şengül / İstanbul


“Huzurla dolu iki gün geçirdim. Kendimle ilgili yepyeni şeyler fark ettim. Bir grupla meditasyon yapmamın gücünü deneyimledim. Tuba Bey’e her şey için çok teşekkürler.”

Selin Ergen / İstanbul 


“Muhteşem iki gün! Her dakikası bir uyanıştı. Sanki içimdeki baloncuklar bir bir patladı. Yeni tanımadığım ama çok seveceğim hücrelere dönüştü. Şimdi bu taze hücreleri Tuba hocamın yol gösterimi ve ilahi gücün varlığıyla büyütüp besleyeceğim. Tuba hocam, güzel enerjiniz ile beni uyanışa açtığınız için önce ilahi kaynağa sonra da size teşekkür etmek istiyorum. Şimdi hayatı yaşamak daha farklı ve daha farkındalıkla olacak benim için. Şükürler olsun. Hamd olsun.!”

Sibel Berber / Marmaris 


“Uyanış yolunda bilmediklerimi öğrettiniz. Bilip de unuttuklarımızı da hatırlattığınız için size teşekkür ederim. Beni uykudan uyandırdığınız için şükran duyuyorum. Emeğinize, yüreğinize sağlık.”

Nihal İlhan Özkeskin / Marmaris


“Tuba Küçükaksu’dan almış olduğum ‘Birliğe Uyanış’ programının kendi adıma hayatıma tutulmuş yeni bır ışığın başlangıcı gibi hissediyorum. İyi ki gelmişim. Bu seminerin, hayatıma arzu ettiğim güzelliklerin girmesine yardımcı olacağına inanıyorum. Tuba Küçükaksu ‘ya tüm emekleri için yürekten teşekkür ederim.”

Sevilay Kamış / Marmaris 2016


“Tabii ki öncelikle teşekkürler Sevgili Tuba hocam. Seminere gelirken okuduğum kitaptaki kadar var mıı acaba ? demiştim kendi kendime. İki ay kadar da bekledim heyecanla. Ve bugün şu anda eğitimi tamamladığımda cevabım çok net; Evet. Samimi bir evet. Tekrardan teşekkürler.”

Hüseyin Öztürk / İstanbul 2016


“Bu eşsiz deneyim için Allah’ıma ve size sonsuz minnettarım. En zor anımda karşıma çıkan bu yolu yürümeme vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Muhteşem ve tarifi zor bir deneyim. Allah sizden razı olsun. Sevgiyle kalın”

Funda Öztürk / İstanbul


“Tavsiye üzerine katılmaya karar verdim. Çok güzel iki gün geçirdim. Birbirini tanımayan altı kişi, ikinci günün sonunda birbirimiz için dua edip, şifa veriyorduk. İyi ki geldim, teşekkürler Tuba bey.”

Elçin Yıldız / İstanbul


“İçimdeki ‘Ben’ ile yıllar sonra yüzleştim. Küçük yaşlarımda Almanya’da dört sene yurtta kaldım. Annemden her ayrılışımda arkasından hep ağlardım ve bırakmamasını isterdim. O da bana “Yalnız değilsin, Allah var yanında” derdi. Geçmişimden gelen ve peşimi bırakmayan bu konu için seminere katılmayı çok istemiştim. Ve sonunda dileğim ve niyetim gerçek oldu. Her şeyin hakkında hayırlısı. Öncelikle Yaradan’a sonra Tuba Küçükaksu ‘ya sonsuz teşekkür ederim. Sevgiler.”

Sedef Denesay İnal / Kuşadası


“Muhteşem iki gün geçirdim. Güzel olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Çok teşekkür ederim Tuba Bey. Bu güzel uygulamaları bize öğrettiğiniz için. İyi ki varsınız. Sevgiler.”

Suzan Yovichvich / İstanbul


“Hayatımda yaşadığım en güzel, en büyüleyici, en farklı deneyimi yaşadım. Çok çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun.”

Eda Erdoğan / İstanbul


“Hayatıma ışık tutacak yepyeni bilgilerle, çok verimli, bol enerjili iki harika gün geçirdim. Ayrıca uyguladığınız teknikler müthişti. Teşekkürler.”

Rezzan Mercimek /Adana


“Bu iki gün benim için çok olumlu oldu. Gereksiz yüklerimden kurtulduğumu net bir şekilde hissettim. Güzel bir deneyimdi. Teşekkürler.”

Sıdıka Bal / Mersin 


“Harika bir insan, harika bir hoca, harika bir grup, harika iki gün ve ben çok şanslıyım. Sevgili hocam, uyanış adımlarında yanımda olduğunuz için çok teşekkürler. Sevgiler.”

“Dilek Alis Yapalak / İzmir


“Çok keyifli, dolu dolu, bol yüzleşmeli, sevgi dolu bir eğitim oldu. Aydınlanmamıza ve farkındalığa uyanışımıza vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürler. Sevgilerimle.”

Berna Kaya / İzmir


“Tuba Küçükaksu hocamız eşliğinde geçirdiğimiz bu iki gün hayatımın yeni bir başlangıcının iki günü. Espirili, donanımlı, saygılı ve sevgi ile verilen her türlü bilgi ve paylaşım için teşekkür ediyorum. Hepimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Perran Dinçer / izmir


“İlk defa böyle bir çalışmaya katıldım. İnanılmaz bir güven ve enerji aldım. Çok güzel bir çalışmaydı. Tuba Bey çok başarılı. Sevgi dolu. Enerji dolu. Hepimizin yolu açık olsun. Teşekkürler.”

Ayten Toptaş / İzmir


“Çok istediğim bu çalışmayı, Allah’a şükür Tuba’dan almak nasip oldu. ‘İlahi Dokunuş’ çalışmasına 1 kere uzaktan katılmıştım ve o müthiş enerji akışını hissetmiştim. O zamandan beri buna katılmak benim niyetim olmuştu. Tuba’nın güzel enerjisi, güzel gülüşü ile bizlere eğitim süresince dağıttığı (cömertçe) sevgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Aslında her şeye, herkese teşekkür ediyorum. Şu anki büyük çoşku, sevgi, mutluluk her şey o kadar yoğun ki, en güzel sözleri tam bulamıyorum. Birlik için, birliktelik için, barış için, evrenin tüm güzelliklerini hissedebilmemiz ve birbirimize aktarabilmemiz için çok temiz bir enerji kanalı. Buna dahil olabildiğim için (bilinçli olarak) ; Şükürler Olsun!”

Ayşen Gülen / İzmir


“Eğitim içeriğini ve derinliğini bilmeden, araştırmadan arkadaşlarımın önerisi ile kendimi İzmir’de buldum. Farklı eğitimlerde benzer şeyler hakkında belli bir bilgim olsa da, oldukça güzel bir süreç yaşadım. Tuba hocamın konu hakimiyeti, nükte gücü aktarım muhteşemdi. İyi ki arkadaşımın sözünü dinleyip gelmişim. İstanbul’dan buralara gelmeme değdi. Vesile olanlara sonsuz teşekkürler. Şükürler olsun.”

Gülseren Çevik / İzmir 


“Eğtim boyunca koskoca 2 günü zamansızlık içinde geçirdim. Her anında burdaydım ve her deneyimi kalben yaşadım. Yoluma ışık olduğu için değerli hocam Tuba Küçükaksu’ya çok teşekkür ederim.”

Gufran Topoyan / İzmir 


“Bu bir yolculuktu. derinlere, geldiğimiz yerde tam olarak alamadığımız-beslenemediğimiz dönemlere geri gidip iyileşme cesaretini ve umudunu keşfettim.Devamını, daha ilerileri keşfetmek için elimden geleni yapıyor olam hevesi için çok teşekkürler. Farkındalık süreci başladı.”

Yeliz Atakanı / İstanbul 


“Buraya çok fazla bir bilgi ile gelmedim. Sadece internet üzerinden araştırmıştım. Öncesinde babam bu eğitime katılmıştı, gitmem için tavsiyede bulundu ama benimle içeriği hakkında çok fazla bir şey paylaşmamıştı. Tek söylediği ‘anlatılmaz yaşanır” cümlesiydi. Bunun üzerine bende bu sürece katılmaya karar verdim. Çok güzeldi, gerçekten anlatılmaz yaşanır iki gün geçirdim. Ama önce istemek gerekiyormuş. Eğitim süresince paylaştığı bilgiler için Tuba hocama teşekkür ederim.”

Çiğdem Avezer / Tarsus 


“Bu eğitim süresi boyunca, fiziksel ve ruhsal olarak güçlü bir arınma yaşadım. Buna gözyaşlarım da eşlik etti. Belki o anda çok yoruldum ama sonunda yüklerimden özgürleştim ve hafifledim. Her şeyin başlangıcına doğru bir adım daha attım. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Damla Akyüz / İstanbul


“Mükemmel bir 2 gün geçirdim bu eğitimde. Beklediğimden çok daha etkileyici ve eğitici bir eğitim oldu. Çok güzel ve huzur dolu anlarım oldu. Bu harika deneyim için Tuba hocama çok teşekkür ediyorum.”

Ömer Faruk Us / İstanbul 


“Kendimi hafiflemiş, farkındalığı artmış, bütünün bir parçası olarak hissediyorum. Teşekkürler! Emeğinize sağlık.”

Ersun Uysal / İstanbul 


“Hayatımda nadir olarak hissettiğim “öğrenmenin güzelliğini” bu 2 gün boyunca yaşadım. Hiç sıkılmadan ne zaman bitecek acaba diye düşünmeden, dolu dolu geçen 2 günü bize sağlayan Tuba Küçükaksu’ya tüm sevgimle, kalbimle ve hücrelerimle “teşekkür ediyorum. Ayrıca bu aktarımı insanlığa sağlayan Birlik Üniversitesine ve bu yolda varolan herkese teşekkür ediyorum. Bu eğitimi, aktarımı vs. herkesin ama herkesin deneyimlemesine niyet ediyorum. Sevgilerimle.”

Ayşe Doğan / İstanbul 


“Benim için çok farklı ve derin bir tecrübeydi. Uzun zamandır hiçbir duygumu tam olarak yaşamadığımı, kendi özümden tamamen uzaklaşmış olduğumu bu iki günde fazlasıyla fark ettim. Gerçekten güldüm, doya doya ağladım ve bundan da inanılmaz keyif aldım. Yaradan ile tekrar bağlarımı güçlendirdim. Sarılmanın şifa gücünü bana hissettirdiniz ve içimdeki o derin boşluğu sevgiyle doldurmama yardım ettiniz. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Umarım tekrar, tekrar karşılaşırız.”

Ebru Bütünay / İstanbul


“Bu benim ikinci katılışım. İlkinde çok fayda gördüm. Arındım, yüklerimden kurtuldum, farkındalığım arttı. Daha huzurlu, daha mutlu bir yaşama geçtim. Kabule geçmeyi öğrendim. Bu sebeple tekrar katılmayı arzu ettim. Şu anda ki hislerimi ifade etmeye kelimeler yetmiyor. İyi ki varsınız, iyi ki bu seminere tekrar katılmışım. Bana göre her bireyin “Uyanış” a ihtiyacı var. Nasip olsun inşallah. Çok teşekkürler.”

Lale Başak / Marmaris


“Bu eğitime gelirken daha farklı bir içerik ve program olacağını düşünmüştüm. Beklediğimden çok daha kapsamlıydı; yıllarca üzerinde düşündüğüm acı çektiğim konulardan uyanmamı sağladı. Bunun bir başlangıç olduğunun farkındayım, daha güzellikler olacak mutlaka. Sayısız eğitme katıldım ancak bunlar hep zihin programlaması ve akıl üzerine eğitimlerdi. Burada ruhumu ve kalbimi dinlemeyi öğrendim. Bu deneyimi bizimle paylaştığınız ve zamanınızı bizimle geçirdiğiniz için teşekkür ederim.”

Nazlı İlay Ülger / Ankara 


“Her şeyin tıkandığı noktada bu eğitimi alarak ufkumu tekrar açan ve enerjimi tavan yaptıran, yeniden doğmuş gibi kendimi hissetmemi sağlayan hocam Tuba Küçükaksu ‘ya ve Birlik Üniversitesine teşekkür ederim.”

Murat Balcı / Ankara 


“İnanılmaz bir deneyimdi benim için. Bu eğitime ikinci kez katıldım. Her seferinde ve her seferinde farklı duygular hissediyorum. İlahi Dokunuş özgürleşmemi, farkındalığımı artırıyor ve yüksek bilinç için yapmam gerekenleri gösteriyor. İyi ki varsınız. Şükürler olsun.”

Ece Yiğenoğlu / Ankara


“Eğitim süresince ve uygulamalar esnasında yaşadıklarımı anlatmam tarif edilemez bir güzellikti. Huzur, Mutluluk, yeni bir Ruh ve yeni bir Beden.

Ahmet Başkunt / Ankara 


“Son dönemde yaşadığım, hayatımdaki en güzel tecrübeydi. Muhteşem yolculuklar ve muhteşem enerji aktarımları yaptım. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız. Sanıyorum hayatımın bundan sonra ki evresinde hep olacaksınız. Kocaman, kocaman sevgiyle ve binlerce teşekkürler.”

Sabiha Çoşkun / Ankara


“Deeksha ve Tuba Küçükaksu’yu anlatmak yetmez, yaşamak lazım. Muhteşem şahane bir deneyim. Hocamızla daha da şahane oldu. Ruh ve bedenin uyumu ile yüksek bilince olan seyahati, şenlikli ve enfes bir şekilde, gerçek sevgiyle bütünleşerek başarmanın verdiği hazzı yaşamış olmanın keyfiyle eğitimimizi tamamladık. Bu yolda bana rehberlik eden Birlik Üniversitesine ve Tuba Küçükaksu’ya teşekkür ediyorum.”

Pınar Şenel / Ankara 


“Bazen bir yola çıkarsınız, bir amacınız vardır. Ama yol öyle bir şekilde ilerler, tahmin etmediğiniz ama iyi ki sapmışım, iyi ki rastlamışım dediğiniz patikalara denk gelirsiniz. Bu iki günlük birliktelikte benim içimde bilmediğim, daha önce farkında olmadığım ama yaşadığım için çok mutlu olduğum bir aydınlanma idi. Kendi İçimdeki patikaları keşfettim. Hepsinden kucağımda bir çiçek ile ayrıldım. Teşekkürler.”

Candan İnanç / İzmir 


“Birliğe Uyanış eğitimine, önceden katılmış olan bir arkadaşımın ısrarı ile geldim. Benim mutlaka katılmam gerektiğini her karşılaşmamızda söylüyordu. Sonra Tuba Bey’in Salı günleri internet üzerinden yaptığı uygulamalara katıldım ve hissettiğim duygular nedeniyle kendime doğum günü hediyesi olarak seminere geldim. İyi ki gelmişim. Uygulamaların bu kadar sade ve pratik olmasını beklemiyordum. Çok mutluyum. Teşekkür ediyorum.”

Betül Ünal / İzmir 


“Birliğe Uyanış eğitimine katıldığım bu iki günlük süreçten artan farkındalıklarla ayrılıyorum. Çok samimi, çok keyifli ve beklentilerimin çok üzerinde bir çalışma yaşadım. Teşekkürler”

A.Esin Uysal / İzmir 


Tuba K.Aksu hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Beni bambaşka dünyalara götürüp sonrasında gerçek Ben’le, özümle buluşturduğu için. Verdiğiniz huzur ve mutluluk için teşekkür ederim”

Nur Hançerli / Adana


“61 Yaşındayım. Her gün bir şeyler öğreniyorum. Fakat sizden öğrendiğim şeyleri hem kendi yaşamım, hem de çevremdekiler ile paylaşabilip kullanabileceğimden dolayı size teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.”

Hüseyin Akgün / Adana


“Tarifi yok, ‘Birliğe Uyanış’ kişiye özel bir deneyim. Hazır olduğunuzu hissettiğinizde başlıyor. Bunu deneyimlemek coşku ve mutluluk vericiydi, Sonsuz teşekkürler.”

Fatma Akçalı /Adana


“Muhteşem bir 2 gün geçirdim. Böylesine güzel ve faydalı bir organizasyon olacağını tahmin etmemiştim. Çok derin çalışmalar yaptık ve ben benim için çok önemli gerçeklerle yüzleştim. Yaradan’a sizinle karşılaştığım için şükür ve minnet duyuyorum. Ne diyeyim, iyi ki varsınız.”

Canan Aksungur / Ankara


“İki tam gün boyunca, yeri geldi gözyaşlarımız sel gibi aktı, yeri geldi kahkahalarla güldük. Yaşam yolculuğunda tıkanma noktalarımı görmeme ve fark etmeme yardımcı olduğunuz için ve varlığınız için binlerce teşekkürler. Ağlamaklı ve karamsar bir ruh haliyle geldiğim bu yerden, yüzümde kocaman bir gülümseme ve kuş gibi bir kalple ayrılıyorum. İyi ki varsınız…”

Türkan Yurtseven / Ankara


“Hayatımda çok ihtiyaç duyduğum bir anda bu seminere katıldım. Ne seminerin içeriğine dair, bilgim nede deeksha enerjisinin niteliği hakkında hiçbir bilgim yoktu. Seminer öncesinde ebeveynler, çocuklar, eşler ve çevre ile iletişimimizin yaşamımızın temelini oluşturduğunu biliyordum. Ancak, onlarla olan iletişim kopukluğunu nasıl düzeltebileceğimi bilmiyordum. Bu seminer kendimi ifade etme konusunda ve iletişim sorunlarımı çözme konusunda bana ışık oldu. Ayrıca çevremizde negatif insanlar olduğu için biz onlardan etkilenebiliyoruz. Önerdiğiniz meditasyon ve teknikler benim için güçlü bir koruyucu olacak. Her şey için teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.”

Meltem Karaman / Ankara


“Biliyor musunuz? Bir yerden başlamak gerek. Bu andan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, sonsuz ışıkla aydınlanan bir yol oluştu önümde. Artık kaybolmak mümkün değil. Tuba hocam sebebim olduğunuz, vesile olduğunuz için, şükranlarım, minnettarlığım ve derin saygılarımla.”

Canan Karakul / Ankara


“Aile sevgisi ile tam bağlantıya geçtim. Kendime baktım ve onu sevdim. Bir çift göz bir pınar oldu ve gözyaşları “Aşk” dedi. Tanrı aşktır. İnsan aşktı. Hayat aşktır. Ve alınan her nefes aşk iledir. Gözlerim aydın…”

E. Nilüfer / Ankara


“Çok güzel, yoğun enerji ve farkındalık dolu iki gün yaşadım. İlahi Dokunuş enerjisi harika bir şey. Geçmişle bütünleşmek, onlardan af dilemek ve geçmişten özgürleşmek harika bir duygu. Yaradan’ın ışığına vesile olduğunuz için teşekkürler.”

Sultan Bulut / Ankara


“Sizinle geçirdiğim o iki gün muhteşemdi. İlahi enerji ile doldum taştım. Korkularımdan, kaygılarımdan, annem ve babam ile olan geçmiş ilişkilerimdeki kırgınlıklardan şifalandım. Eşim ve çocuklarımla olan sorunlarımdan arındım. Her şeyden ötesi kendim oldum. Bunun için Tuba Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

Esra Nimet Aydın / Ankara


“Yumuşak, güzel bir huzur duygusu ile şu anda Birliğe Uyanış eğitimimiz, uyumlanma sürecimiz tamamlandı. Ve ben biliyorum ki, hissediyorum ki, şimdi başlayacak, farkındalığımı fark etme sürecimde harika bir tat, harika bir renk. Hayatta olmak değil, yaşamak ve doya doya yaşamak. Kendimden, kendime olan bu yolculuğumun bu durağında sizi benimle tanıştıran Rabbime hamt olsun. Bundan daha iyi nasıl olabilirdi? Anlatılmaz yaşanır diyorum. Yaşadım, anladım ve kavradım. Tüm içtenliğimize, sıcak yüreğimize, gülen yüzünüze, ruhunuza sağlık diyorum. Yolum, yolunuz, yollarımız aydınlık ve aydınlıkta olsun! Teşekkürler.”

Duygu Taşcıer / Ankara


“Birliğe Uyanış” eğitimi şimdiye kadar yaşadığım en güzel ve en farklı deneyimlerden birisiydi. Kendi hayatımda bir seviye yükseldiğimi hissediyorum. Çok, çok teşekkür ederim. Sevgi ve ışıkla.”

Ceren U. Aydugan / Antalya


“Yıllar önce deneyimlemiş olduğum ve daha sonra hayatın getirdikleri karşısında kaybetmiş olduğum, değerli, paha biçilemez olan bu ilahi bağlantıyı, bu eğitim ile birlikte ve bu kadar kolay bir şekilde deneyimleyebilmek ve aslında orada olanı göremediğimi ve fark edemediğimi anlamak çok çok mutluluk vericiydi. Kim olduğumu ve ne olduğumu artık biliyorum. Ve o zaman yaşama uyanabilirim ve onu hakkıyla yaşayabilirim. Ve öyle oldu. Teşekkürler”

Dilek Demir / Antalya


“İçimde her zaman fark ettiğim ama bir türlü anlamlandıramadığım büyük bir boşluk vardı. Tuba hoca ve Birliğe Uyanış seminerinin hemen ardından kendimi yeniden doğmuş, boşlukların dolmuş, daha huzurlu ve bir pencereden bakarken buldum. Aydınlanma yoluna attığım bu bebek adımlarından son derece mutluyum. Yaradan’a bana bunu yaşattığı için teşekkür ediyor ve şükran duyuyorum. Rehberliği için bize kattıkları için Tuba hocama sonsuz teşekkürler.”

Zeynep Çeliktaş / Antalya


“Hayatınızda tıkanmış noktalar varsa ve yeni kapılar açmak, yeni bakış açıları kazanmak istiyorsanız “Birliğe Uyanış” a mutlaka katılmalısınız. Boğuştuğunuz karanlıklara bir güneş doğsun, içinizdeki kaybolmuş çocuğa yıllar sonra yeniden merhaba demek istiyorsanız bu semineri tavsiye ediyorum. Teşekkürler.”

Melek Dönmez / İzmir


“Kelimelerin yetmediği anlardan birisi bu olmalı. Hep içinde bulunmak istediğim coşkulu, duygu patlamaları, uçarcasına özgürlük dolu anlar. Bundan sonra her şeyin çok güzel olacağını biliyorum. Teşekkür ederim.”

İlkay Güneri / Antalya


“Sayenizde inanılmaz deneyimler yaşadım. Uzun zamandır iş yerinde stres altındayım, oldukça yoğun bir hafta geçirdim. Normalde bu yorgunlukla hafta sonunda evden adımımı atmazdım. 2 gündür 10:00 – 19:00 arası birlikteyiz. Bırakın yorgunluğu, kendimi çok daha iyi ve enerjik hissediyorum. Burada farkındalık kazandığımı düşünüyorum. Her şey gönlünüzce olsun, çok teşekkürler. Sevgilerimle.”

Ajda Atamer / İzmir


“Yeni bir başlangıç. Bir o kadar da güzel bir başlangıç oldu benim için. İsteyip de fark etmediğim, arayış içinde olduğum şeyler su yüzüne çıktı. Enerjiniz bambaşkaydı. Teşekkürler.”

Elif Evren / İzmir


“Farklı, tarif edilmesi zor bir deneyim. İlk gün hiç bir şey ifadelendirilmeyen, ikinci gün müthiş enerji veren bir yolculuk. Eminim ki hayat şu andan itibaren daha çok benim ellerimde olacak.” Her şey için teşekkürler.”

Taner Melih Başaran / İzmir


“Güzel bir çalışma, yalın ve net bir anlatım ve uygulama son derece pratik, kolay bir o kadar da güçlü bir enerji akışı. Bu eğitimi alma şansıma ve sevgili Tuba Bey’e teşekkür ediyorum.”

Nuran Özbek / İzmir


“Birliğe ulaşmamızı engelleyen ilişkilerimizi irdelememizi sağlayan öğreti ve meditasyonları ile çok özel bir çalışma. Büyüme ve genişleme için formüle edilmiş özet bilgiler. Tüm ilişkileri inceleyerek çözümleme sürecini başlatan meditasyonlar ve nihayetinde enerji aktarımı süreci ile bana çok şey kattığını düşünüyorum.” Her şey için teşekkürler.”

Berrin Diriker / İzmir


“Yıllardır ‘Katılsam mı acaba?’ sorusunu düşünüp durduğum; ama katılmadığım bir çalışmaydı. İçimdeki birçok duyguyu, bilhassa biriken acılarımı ortaya çıkardığını ve sonrasında beni dinginleştirdiğini fark ettim. Teşekkür ediyorum. İyileşme sürecime, büyümeme katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ediyorum.”

Pınar Uçar / Ankara


“Birliğe Uyanış seminerine ikinci katılışım. Bu özel arınma sürecinden bir kez daha geçmek istediğim için bulunduğunuz dönem itibarıyla kendimle, ilişkilerimle, bağışlamalarımla bir kez daha yüzleşmek istedim. Sonsuz sevgi ve teşekkürlerimle, bundan daha iyi ne olabilir diyorum.”

Tuncay Sürücü / Ankara


“İçimde her zaman bir birlik inanışı vardı. Tüm ırkların, tüm canlıların aslında “Bir” olduğuna dair bir inanış. Bu workshop ile bu inancım daha üst bir seviyeye taşınmış oldu. İlahi olanla irtibat kurabilmeyi, bu bağlantıyla kendime, yakınlarıma ve tüm insanlara ve canlılara yardım edebilmeyi öğrenmiş oldum. Allah hepimizin yanında olsun ve yollarımızı açık etsin. Tuba hocaya teşekkürlerimle”

Meltem Kısakürek / Ankara


İnternet sayesinde ile sizi tanıdım ve öyle etkili oldu ki enerjiniz, Ankara’daki çalışmanıza Bursa’lardan kalktım geldim. İlahi Dokunuş’u sizin aracılığınız ile almak harika bir deneyim oldu benim için. Gayet kısa ve öz bilgileri aktardınız. İyi ki sizi tanıdım, iyi ki varsınız. Bu günden sonra tüm kalbim ve gücüm ile buna ihtiyacı olanlara ulaşmaya niyet ediyorum.”

Efsun Kombat /Ankara


“Çok öğretici ve keyifliydi. Varlığımın özü olan sevgiyi hissedebildim. Şu an hissettiğim huzuru, sevgiyi daimi kılmak için yoldayım, mutluyum… Katkılarınızla 🙂 Teşekkür ederim.”

Şermin Ö. Turhan / Ankara


“Bu iki gün boyunca enerjiyi çok yoğun hissettim. Uygulamada da çok faydalı olacağına inanıyorum. Teşekkürler”

Mustafa Okyay / Ankara


“İki günlük ‘Birliğe Uyanış’ çalışmamızda kendimi daha iyi tanıdım. İlişkilerle ilgili, hayatla ilgili, iletişim ile ilgili çok değerli bilgiler edindim. Bu bilgeleri alırken aldığımız Deeksha uygulaması da çok farklı, güzel kendimi çok mutlu ve huzurlu hissetmemi sağlayan bir enerjiydi. Her şey için teşekkürler.”

Melike Emerce / Ankara


“Tereddütlerle geldiğim ve evde uyumak yerine Birliğe Uyanışı ‘tercih ettiğim içinde çok mutlu olduğum bu iki gün için Tuba hocama teşekkürler. Kattığı her şeyden önce bana kendimi dinlemeyi öğrettiği için ve uyanışa geçmemi sağladığı için ayrıca teşekkürler. Bu eğitimi almam için beni zorlayan Tuna Tüner…Sanada ayrıca sonsuz sevgi ve teşekkürler.”

Ceren Kalaç / Ankara


“Birliğe Uyanış” Bu iki gün boyunca çok derin bilgi aktarımlarını özümseyerek içsel bir yolculuğa çıktım. Yüzleşmelerim ile yarım kalan duygularımı çözmeme vesile olan ‘tık’ noktalarını buldum. Sevgili Tuba hocamızın sevgi dolu yüreği ve gülen yüzüyle gerçekten muhteşemdi. Teşekkür ediyorum”

C. Nur Akan / Ankara


“Birliğe uyandık. Enteresan bir deneyim oldu. İki günlük bir kamp gibiydi. Günlük hayattan uzaklaşıp hemen hemen hiç tanımadığım yaklaşık 20 kişiyle toplu bir terapi geçekleşti sanki. Genel olarak çok keyif aldığım bir süreçti. Müzikler de şahaneydi!” 🙂

İlayda Başaran / Ankara


Hayatımda yaşadığım en özel deneyimdi diyebilirim. İnanılmaz duygu yüklü, iyileştirici, birleştirici, farkındalık yaratıcı, faydalı bir program olduğunu düşünüyorum. Şükürlere olsun buradayım. Olumlu geri bildirimlerimle tekrar ve tekrar görüşmek dileğiyle. Sonsuz teşekkürler.”

Ece Yiğenoğlu / Ankara


“Keyifli ve güzel bilgiler ve deneyimlerle dolu bir öğreti… İlahi olanla ilgili her şey gibi… Yumuşak, sıcak ve şefkat dolu… Emeğinize sağlık. Teşekkürler.”

Burcu Hatipoğlu / Ankara


“Birkaç yıl önce gelmeye niyet ettiğim bu seminer, evrenin “en doğru” zaman işleyişi ile bu hafta sonuna kısmet oldu. Hayatımda aldığım tüm kararlar gibi buda içgüdüseldi. Buradaydım. Kafamın epey karışık olduğu bir zamanda geçirdiğim bu iki gün kendime “reset” atmak gibiydi. Biriken, toplanan ve artık beni yoran tüm iç sesler ortadan kalkmış, derin bir rahatlık gelmişti. Tüm soruların cevabı yerini buldu sanki. Kendimi dengede hissediyorum. Gelin yaşayın, bu şansı kendinize verin. Teşekkürler.”

Hülya Ergün / Istanbul


“Bu seminer ile kendimle ve ilişkilerimle ilgili farkındalıklarım arttı. Bu 2 günlük süreçte ilahi olanla nasıl bağlantıya geçeceğimizi öğrendik ve deneyimledik. Harika bir deneyimdi. Teşekkürler”

Zehra Saygılı /Istanbul


“Zihnimi sessizleşmiş hissediyorum. Boşluk içeresindeyim. Deeksha verilirken kendimi küçülmüş hissettim, sanki kısaldım, ufalmış, oturduğum yerde erimiş gibi. Bu iki gün; Hayatımızın her anında deneyimlediğimiz, bildiğimiz temel öğreti ve bilgilerin en basit, yalın ve etkili bir şekilde aktarımı ve deneyimlenmesi ile gerçekleşiyor. Paylaşımız, güzel enerjiniz için teşekkürler.”

Birsen Ertan / Istanbul


“Bu iki günlük muhteşem yolculuk için çok teşekkürler. Uyanış için, geçmişi geride bırakmak için, geleceğe dair umut için, affetmek için, duygusal yükten kurtulmak için, tekamül için, büyüme ve öğrenme için, birlik bilinci için muhteşem bir araç. İyiki varsınız.”

Pırıl Sönmez / Adana


“Bu iki günlük süreçte ruhsal olarak dinginleşip, derinleştiğimi hissettim. İçimdeki düğümlerimin çözülüp, rahatladığımı hissediyorum. Benim için, kişisel gelişim yolculuğumda çok önemli bir adım attığımı, dönüşüm sürecimin başladığını görüyor ve yaşıyorum. Yaradan’a şükürler olsun.”

Fatma Nur Tozlu / Adana


“Hiç bir bilgim olmadan bu eğitime gelip katıldım. Ne olacak, nasıl bir uygulama yapılacak, ne yaşayacağımı bilmeden. Heyecanlandım ilk dakikalarda. Paylaştığınız bazı bilgiler, benim içten içe bildiğim, okuduğum şeylerdi. Ama bu eğitimle sanki daha da yerine oturdu her şey. Farkındalığım arttı. Kendimi çok daha özgür hissediyorum, korkularımı yendim. Yaptığımız meditasyonlar çok güçlü ve güzeldi. Yaradan ile olan bağlantımı oluşturan inanç kalıplarım değişti. Kısacası harika bir deneyimdi. Çok etkilendim. Teşekkür ederim.”

Hayriye Aydın Kelleci / Adana


“Bir süredir içsel bir yolculuğun içindeyim. Birçok spiritüel eğitimler aldım, kitaplar okudum, okumaya da devam ediyorum. Yaklaşık bir yıldır varlığından haberdar olduğum Birliğe Uyanış seminerini deneyimledim. Burada yaşadıklarımı kelimelere dökmek çok zor. Puzzle’nın eksik olan parçasını sizinle tamamladım. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Sonsuz teşekkürler.”

Tuğba Atak / Adana


“Öncelikle her şey için teşekkür ederim. Birliğe Uyanış eğitimiyle içimdeki bazı boşlukları fark etmemi sağladınız. Bu boşlukları doldurmadan önce ne yapmam gerektiğini paylaştınız. Annem ve babam olan ilişkimdeki tıkanıklıkları gidermek üzere yaptığımız çalışmadan çok etkilendim. Güzel bir yolun başında olduğumun artık farkındayım. Bu yola ilk adımımı sizinle atmış olmaktan çok memnunum. Saygılarımla.”

Yusuf Seyhan / Adana


“Benim yolumu aydınlatıp beni buraya yönlendiren ve farkındalığımı arttıran Yaradan’a şükürler olsun. Kendimi mutlu, huzurlu ve özgür hissediyorum.”

Bade Güler Ateş / Edirne


“Bu ortama niyet eden, bu ortamı sağlayan ve bu ortamdaki güzelliklerin devamı için çaba sarf eden herkese teşekkür ediyorum. Bu eğitim sayesinde var olduğumun bilince vardım. İnşallah devam eder. Tuba hocamızın verdiği eğitim çok faydalı oldu. Birçok şeyi farkettim. Allah kendisinin yar ve yardımcısı olsun ve hizmeti devam etsin inşallah.”

Münise / Edirne


“Hayatımdaki en değerli iki günü geçirdim. Çünkü yaşamın anlamını, güzelliğini, muhteşemliğini fark ettim. Katılmamım sebebi yıllardır çaresini bulamadığım şiddetli baş ağrılarımdan kurtulmaktı ve artık eminim, kurtuldum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Teşekkürler.”

Aysun Bayram / Edirne


“Benim için harika bir deneyimdi. Bildiğim ve unuttuğum her şey yeniden benimle. İçimdeki yavaşlayan ritim yeniden arttı, yükselişe geçti. Bunu ilk günden itibaren hissedebildim. Bundan sonra her şeyin eskisinden de mükemmel olacağını hissediyorum, biliyorum. Yollarımızı buluşturanlara ve yüce Yaradan’a şükürler olsun, hamd olsun. Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler.”

Mine Arın / İstanbul


“Bu iki günlük seminerde her şeyden önce gerçekten meditasyon yapmayı öğrendim. Bu güzel enerjilerle değişik yerlere yolculuk yapıp, hem iyi hem de çok iyi olmayan deneyimler yaşadım ve onlarla yüzleştim. 2 günümü bu seminere ayırdığım için çok mutluyum. Yüreğinize, elinize sağlık.”

Elif Yakut / İstanbul


“İlahi Dokunuş ile ilgili bilgilendim. Aydınlanma yolculuğumda bana çok katkısı olacağına inandım ve çok sevdim. Yaradan’a daha çok yaklaştığımı hissettim. Çok çok teşekkür ederim.”

Ayşe Sema Şen / İstanbul


“Sevgili arkadaşım Meltem sayesinde kendimi bu çalışmada buldum. İyi ki bulmuşum, iki gün dolu dolu çok keyifli geçti. Yaşam yolculuğumda çok önemli adımlardan biri oldu. İçsel ve dışsal olarak tüm varoluşun tüm hücrelerine dokunduk. Bir olmayı tüm hücrelerimizle deneyimledik. Birlik Bilincinin, İlahi Dokunuşun kendimizin ve bütünün hayrına tüm evrene yayılmasını diliyorum. Teşekkürler.”

Berna Esin / İstanbul


“Çok etkileyiciydi. Eğlenceli, duygusal, delicesine yoğun, öğretici, aynı zamanda da son derece farklı bir eğitimdi. Acıdan ağlarken, ağlamamın sebebinin mutluluğa ve huzura dönüşmesinin şaşkınlığını da yaşadım. Bu seminere katıldığım için çok mutlu ve coşku doluyum. Kendimi çok iyi hissediyorum. Teşekkürler.”

Defne Giraud / Marmaris


“Uzun süredir merak ediyordum. Bir yola girdim ve bu şu ana kadar yaşadığım en ilginç deneyimimdi. Tadına doyum olmayacak bir çalışma. Zihnimin susabildiğinin farkında olmak, beni üzen kişileri gerçekten affetmek, affettirmek, yeni bir “ben” in içerisine girmek. Sanırım farkları yakında daha çok fark edeceğim. Teşekkür ederim, beni sahte polyanna olmaktan kurtarıp, samimi gülümseyen, yaptığı şeylerden tad alan, kendini tanıyan ve bu yolda ilerleme isteği olan biri olmaya yol gösterdiğiniz için. Bize bu özel deneyimi yaşattığınız için tekrar teşekkürler.”

Kübra Sun / Marmaris


“Hayatımın değişmeye başladığı an. Güzellikleri fark etmeye başladığım an. Kendimin kim olduğunu ve neler başarabileceğimi gördüğüm an. Tüm bunlar için önce Yaradan’a , sonra değerli hocamız Tuba K.Aksu’ya ve buna vesile olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Sevgiyle”

Nilüfer Çevik / Marmaris


“Marmaris’te katıldığım 2 günlük seminerinizden ziyadesiyle faydalandım. Şu an kendimi çok hafiflemiş, huzurlu , mutlu ve dingin hissediyorum. Duygularımı anlatmakta zorlanıyorum. Çok ama çok iyi hissediyorum. Kuşlar gibi özgür bir ruhum var, içim kıpır kıpır coşku dolu, kalbim taşmış durumda. Emeğiniz için çok teşekkürler. Sevgi ve Saygılarımla.”

Lale Başak / Marmaris


“Birliğe Uyanış” benim için ilginç bir deneyimdi. Bazen korktum, bazen heyecanlandım, güldüm, üzüldüm ve ağladım. Yaptığım yanlışları ve davranışlarımdaki hataları gördüm. Bugünden itibaren yaşamıma yeni bir sayfa açtım. Bundan sonra hedeflerim için doğru çabayı göstereceğim. Bu seminere katıldığım için çok mutluyum. Teşekkür ederim.”

Neval Varlı / Marmaris


“Bu seminerde beni en çok ebeveynlerimizle olan derin özgürleşme meditasyonu etkiledi. Annemle ilgili daha önce kızgınlığım vardı, beni sevmediğini düşünüyordum ve kendimce affettiğimi düşünürken bu seminerle birlikte tamamen özgürleştiğimi artık biliyorum. Bana çok yakın olan arkadaşımla aramızdaki ilişki kopukluğunu da çok iyi geldiğini biliyorum. Teşekkür ederim.”

Ayşe Düzgün / Marmaris


“Dün ve bugün içimi büyük bir huzur kapladı. Yaşadıklarım benim için bir değişimin başlangıcı idi. Kimi anlarda gözlerimden akan gözyaşlarını engelleyemedim, kimi anlarda sonsuz bir huzur duygusu kapladı içimi. Genelde sakindim , içim dingindi. Ebeveynlerde, çocukluğumda, eşimle olan ilişkilerimde farkındalıklarım gelişti. İlişkiler sürecinde düzeltmem gereken hatalı davranışlarımı fark ettim. Genel olarak çok büyük bir dinginlik hissettim. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Müzeyyen Çeşmebaşı / Marmaris


“Sizinle çıktığımız bu yolda ve geçirdiğim bu iki günlük süreçte yaşamımda tıkanıklığın farkında olduğum sorunlarıma farklı bir açıdan bakarak çözüm bulmak ve onları şifalandırmak yönünden derin ve anlamlıydı. Yolumun açılması ve yaşamı hak ettiğim şekilde yaşamam için yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim.”

Leyla Budak / Marmaris


“2013 Mart ayının ikinci ve üçüncü gününde yapmış olduğunuz “Birliğe Uyanış” çalışmasından çok memnun kaldım. İyi ki katılmışım diye düşünüyorum. Yaşam akışının değişeceğini artı biliyorum. Bu güzel yolculuğa katılmama vesile olan herkes şükranlarımı sunuyorum.”

Zehra Mutlu / Ankara


“Sevgili Tuba Hocam, bu güzel aktarımlarınız için teşekkür ederim. Daha önce de çalışmalar yapmıştım. Ama annemle ilgili olanları yıllardır fark edemediklerimi burada hallettim. Oğlum ilgili derin şeyler yaşadım. Yaradan’la bağlantımı daha da güçlendirdim. Yepyeni bir yolculuğa çıktığımı düşünüyorum.” Sevgilerimle.

Gülsüm Metin / Ankara


“Ben bugün yeniden doğdum. Bu çalışmaya gelmeden önce akşam heyecandan uyuyamamıştım. Güzel ve verimli bir çalışma olacağını düşünerek seminer sabahı içim pır pır ederek geldim. Bütün gün yaptığımız çalışmalar, izlediğimiz videolar, hissettiklerim anlatılmazdı. İşte yıllar sonra, yıllarca biriktirdiğim her şeyden arınmış hissediyorum. Akşam eve gittiğimde eşimin “Pırıl pırıl parlıyorsun! Ne güzel!” demiş olması umarım bendeki değişim anlatmam için yeterlidir. Kursumuzun son günü ise inanılmaz deneyimler yaşadım. Bu kadar şey yaşamış olduğuma bakmayın. Ben bugün yeniden doğdum. Merhaba, ben Zeynep… İyi ki varsın Tuba hocam, iyi ki varsınız gönül dostlarım. Sevgilerimle.”

Zeynep Sarıkavak / Ankara


“2 günlük çalışmada kendi özüme yolculuk yaptım. Kendimle yüzleşme fırsatını buldum. Kabul etmemin ve affetmenin farkına vardım. Bütün yaşam deneyimlerindeki engellerin, kendimden başlayarak değiştirmeye karar verdim. Kendimle yüzleşmemin keyfini yaşadım, üzerimdeki yüklerini hafiflediğini hissettim. Niyet etmenin ne olduğunu daha iyi kavradım. Her şey için teşekkür ediyorum. Öncelikle size ve organizasyonda emeği geçen herkese ve katılımcı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sevgiler.”

Serpil Çelik / Ankara


“Öncelikle teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Harika, muhteşem iki günlük çalışmamızda kendimiz ile ilgili birçok bilmediğimiz duygularımız, hareketlerimiz, ilişkilerimizi ve tüm yaşantımızı nasıl etkilediğini ve yaşadığımız bir çok şeyin nedenlerini, neden öyle olduğunu ve daha birçok bilgileri alarak harika deneyimler yaşadık. Ancak yaşanarak anlaşılabilir. Harikaydı. Çok teşekkür ediyorum.” Sevgilerimle.

Özlem Diker / Ankara


“Hayatımda geçirebileceğim en muhteşem 2 günü bana yaşattınız. Buraya inanarak gelmiştim, bu inancım katlanarak dönüyorum. Umarım bu yolculukta başarılı olabilirim. Kendime ve bana, ihtiyacı olan herkese bu İlahi Dokunuşu ve aldığım bu değerli bilgileri aktarmayı diliyorum”

Şule Kurtoğlu / Ankara


“Varlığımın her bir parçasında farklı farkındalıklar oluşturdunuz. Her bir günümüz, günüm, merak ettiğim, bulmak istediğim ve neden dediğim şeyleri bulmamı, anlamamı ve görmemi sağladı. İlk bebek adımlarımı 2008′ de atmaya başladığımı zannederken hala bebek adımlarımda olduğumu fark ettim. Farkındalığımın her geçen gün arttırmam gerektiğini fark ettim. Teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Elif Çelik / Ankara


“Bu iki günde içime dönerek kendimi, duygularımı, ilişkilerimi gözden geçirerek yanlışlarımı görmeme vesile oldu. En önemlisi de İlahi Olan’la bir bütün olduğum duygusunu yoğun bir şekilde yaşadım ve iç huzurumu buldum.”

Nejmiye Özdemir / Ankara


“Daha ilk andan itibaren çözülmeler hissettiğim harika bir çalışma süreciydi. Her şey için binlerce kez teşekkür ediyorum. Yaradan’ın ışığı ve sevgisi bizimle olsun.”

Tuncay Sürücü / Ankara


“Kendimi daha iyi tanımama ve yüzleşmeme vesile olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.”

Kemal Karapınar / Ankara


“Sizlere çok teşekkür ederim. Güncel hayatın hiç de dışında olmadan bütün yaşananların tam da merkezine, bizi oturtarak, çok güzel, ince alanlarda farkındalıklar kazanmamı sağladınız. Ne kadar muhteşem olduğumu, olduğumuzu hissetmek çok güzeldi. Tekrar görüşmek dileğiyle…”

İnsaf Pilavcı / Ankara


“Şu an kendimi çok iyi hissediyorum, yıllardır dağınık olan çekmecem düzenlendi ve artık derli toplu. Bir gün gerekir diye biriktirdiğim her şey artık çekmece dışında! Bu da çok huzur, rahatlık, mutlu, dingin hissettirdi. Ben de başkalarında bu farklılığı yaratmak istiyorum. Kendi farkındalığımı daha da arttırmak istiyorum. Her şey için sonsuz teşekkürler . Sevgiyle kalın.”

Gülizar Turgut / Ankara


“Beklentilere girmeden geldiğim, ancak aydınlanma ve farkındalık bilincimi geliştirmek amacı yurtdışında gelerek katıldım. Bu iki günün sonunda hüngür hüngür, bağıra bağıra ağlayabildim. İki gündür ağrı ve acılarım artmıştı. Bu boşalma ve aldığım “İlahi Dokunuş” lar beni buradan huzur içinde uğurluyor. Dolu dolu, bilgi yüklü uyanış yolunda adımlar atarak döneceğim Almanya’ya. Teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın.”

Canfes Metin / Almanya


“Bu iki gün boyunca sevebilme yeteneğimin arttığını, anlayışımın ve kabul edişimin açıldığını, vizyonlarımın daha da netleştiğini,” İlahi Olan” ile bağımın daha da güçlendiğini deneyimledim. Kendimi böyle güzel bir ortamda kaybetmek ve her şeyde ve herkeste her yerde bulmak harika bir çapa oldu. Çok çok teşekkürler.”

Çiğdem Uysal / Ankara


“Uzun bir zamandır arzuladığım bir değişimin başladığını hissediyorum. Bana yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sonsuz sevgiyle kalın.”

Sena Fadıl / Ankara


“2 gün süresince burada olmak, yaşadığım deneyimler ile farkındalığımın artmasına sebep oldu. Bu eğitimi almış olmaktan dolayı çok mutluyum. Sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Sevinç Abay / Ankara


“Son zamanda ilgi duyduğum ve katılmaya niyet ettiğim MUHTEŞEM bir çalışmaydı. Sizlere ve öncelikle Yaradan’a sonsuz teşekkürler. Uyanışımı başlattığınıza inanıyorum. Bundan sonraki düşünce ve davranışlarımda daha aklıselim olacağıma inanıyorum. Çok teşekkürler.”

Gülsevil Aytekin / Ankara


“Hayatımda sürekli aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyordum. Bir takım şeylerinde farkındaydım. (zannetmişim) Ama sürekli tekrara düşmekten nasıl kurtulacağımı bilmiyordum. Bu iki günlük çalışmada sorunumun bugüne kadar hiç fark etmediğim bir yerde olduğunu gördüm. İnanılmaz güzellikte bir yolculuk yaptım. Şimdi buradan ayrılırken kendimi arınmış, saf, bu sefer gerçekten farkında görüyorum. Ve inanıyorum ki önümde beni bekleyen müthiş mucizeler olacak. Her şey için teşekkürler.”

Rezzan Diniz / İstanbul


“Ben buraya, büyümek ve ilişkilerimi düzeltmeye niyet ederek gelmiştim. İki günlük zaman içerisinde öyle güzel deneyimler yaşadım ki, iyi ki evet iyi ki gelmişim dedim. Artık inancım ve niyetim çok güçlü, çünkü biliyorum ki çabam hep artarak devam edecek. İyi ki varsınız, iyi ki bütün bunları yaşadım. Sizleri çok seviyorum.”

Ümit Erdem / İstanbul


“İlahi Dokunuş, içimde hala çözülememiş noktalara sihirli dokunuşlar yaparak iyileştirdi. Buna tüm kalbimle inanıyorum ve Yaradanın ışığına ve enerjisine kendimi bırakıyorum. Onunla buluşmak güzel bir deneyimdi. Teşekkür ederim.”

Nagehan Kılıçarslan / İstanbul


“İçime yaptığım bu yolculukta biriktirmiş olduğum yüklerden arınmamı sağladığınız için çok çok teşekkür ederim. Artık kendimi çok daha hafif ve mutlu hissediyorum.”

Neslihan Man / İstanbul


“İçimizde büyüttüğümüz sorunların ardından bu güzellikleri yaşayınca aslında hayatın her şeye rağmen ne kadar güzel olduğunun farkına vardım. Yıllardır özlemini duyduğum bu duyguları tekrar yaşadım. Şehir hayatı sanırım çok şeyi unutturmuş, tekrar hatırlamak çok iyi geldi. Çok teşekkürler, iyi ki varsınız.”

Pelin Erdem / İzmir


 

Whatsapp Destek Hattı