Kişiye Özel Online Danışmanlık

Bazen ruhunuzun sıkıştığını hissedersiniz, kalbinizde sanki bir taş vardır. Nefesiniz daralır, canınız sıkılır. Bazen size göre sebebi nettir. Tamam dersiniz, işimi bırakıyorum, sevgilimden, eşimden ayrılıyorum, eve çıkıyorum, yaşadığım şehri değiştiriyorum... Bir sürü çözüm yolları belirmeye başlar, birini seçersiniz. Sorunları çözdüğünüzü düşünürsünüz fakat fiziksel bedeniniz size ihanet ediyor gibidir. Sağlık problemlerinin ardı arkası kesilmez.

Depresyona girersiniz. Yaşadığınız sorunları tekrar yaşamaya başlarsınız. Tekrar ruhunuz sıkışır, kalbiniz acır. Yeter artık! diye bağırmak istersiniz. Soru işaretleri belirir, cevaplarını alamazsınız. Yolunuz sislidir. Nereye gideceğinizi bilemezsiniz. Düşünceleriniz yumak gibi olmuştur. Korku, endişe, zihin kavgaları, çaresizlik...

Eğer bu yazıyı okuyorsanız, artık tüm bunlardan özgürleşme zamanınız gelmiş demektir. Birlikte çıkacağımız bu yolculukta, mutluluğu yaşama zamanı! Sorulara cevap bulma ve sorunları çözüme kavuşturma zamanı! Aydınlığa çıkma zamanı!

Derin bir değişim ve gelişim sürecini kapsayan birebir görüşmeyle gerçekleşen bireysel danışmanlık görüşmelerinde kişiler, problemlerini aşmalarını ve yaşam kalitesini yükseltecek ömür boyu kılavuzluk edecek bilgilere kavuşmaktadırlar...

Çalışmamızda;

-Üzerinizdeki stresi anında atarak rahatlamanıza ve enerjinizin yükselmesine,
-Sizi kısıtlayan duygu, düşünce ve hislerinizin kaynağını fark edip ortadan kaldırmanıza,
-Yaşadığınız dram, üzüntü, korku ve kaygıların kaynağını bulup değiştirip dönüştürmenize,
-Sizi kısıtlayan yargı ve kararları fark etmenize ve bunları bırakarak daha dengeli ve huzurlu bir hayatı yaşamanız yardımcı olur.

Sunulan danışmanlık hizmetimiz kişisel gelişiminiz içindir. 

Bilgi ve randevu için mesaj gönderebilir veya direk Whatsapp'tan bize yazabilirsiniz.