fbpx

Yaşam çiçeği yaradılışın tüm geometrisini içerisinde bulunduran yaratıcının tekliğine atfı ve bir nevi yaratıcının imzasıdır. Tüm yaradılış bu formun içinde barındırdığı geometri de gizlidir. Evrenin ve yaşamın tüm kodunun ve başlangıcının bu sembolde gizli olduğuna inanılmaktadır. Bu geometrik bilgiler tekliğe ulaştırdığı için kutsallaştırılmış ve kutsal geometri olarak nitelendirilmiştir.

Yaşam Çiçeği Sembolüne çiçek denilmesinin nedeni sadece çiçeğe benzemesinden değil meyve ağacının evrelerini temsil etmesinden dolayıdır. Bu evrelerin sembollerini ve yaşam çiçeği sembolünü birçok kadim medeniyetin eserlerinde bulabilirsiniz. Örneğin Hacı Bektaş türbesinde, Mimar Sinan’ın tüm eserlerinde, Efes Harabelerinde, İspir’de bir çeşme üstünde, Divriği camiinde, Mezar taşlarında, Pompeii şehrinde budha heykelinde, Mısır’da ve dünyanın her yerinde…

Faydaları;
Yaşam Çiçeği "Koşulsuz Sevgi’nin sembolüdür, enerjisi taç ve kalp çakrasında etkili olduğundan kalbinizi koşulsuz sevgiye açar. Fiziksel ve duygusal bedende iyileştirici gücüyle dengeli ve nötr bir yaşam için destek verir. Bu kutsal geometri, kendimizin ve evrenin gerçeğine ulaşmakta bize yardımcı olur. Sembolün bulunduğu alan ve mekânların titreşimini yükselttiği, çeşitli yiyecek ve içecek maddelerin olumsuz yan etkilerini yok ettiği bilinmektedir.

Cinsi: 925 Ayar Gümüş
Çapı: 3 cm
Tene Değer: Evet
Fiyatı: 160 TL

STOK DURUMU: TÜKENDİ

Sipariş bilgileri için tıklayınız...

Sorularınız ve daha detaylı bilgi için 05425788700 'ı arayabilir veya İletişim Sayfamızdan bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Başa Dön