ADANA PROGRAMI / SEYHAN NLP

Kategori
Etkinlik
Tarih
17.05.2019 - 19.05.2019

TUBA KÜÇÜKAKSU ile BİRLİKBİLİNCİ SEMİNERLERİ 17-19 MAYIS'TA ADANA'DA!

REİKİ 1. SEVİYE SEMİNERİ 
17 MAYIS CUMA 11:00 - 15:00

Migreniniz mi var? Uyku sorunu mu çekiyorsunuz? Düşünceleriniz siz rahat bırakmıyor mu? Panik atak mısınız? Kronikleşmiş bir rahatsızlığınız mı var? Enerjiniz düşük mü? Ve sebebine stres mi deniliyor? Size şifa dolu bir haberimiz var.

Bu ve benzeri rahatsızlıklarınız yüzünden bir sürü ilaç içmek ve vücudunuza kimyasal almak zorunda değilsiniz. Aslında bu rahatsızlıkların tedavisinde kolay bir çözüm, %100 doğal bir yöntem var: Reiki. Bu yöntem kanser, kalp hastalıkları, kesikler, kırıklar, yaralar; grip, soğuk algınlığı, boğaz ağrısı, güneş yanığı, deri problemleri gibi hastalıklar için de tedaviye destek olarak kullanılıyor. Tedavi sürecini kısaltıyor ve acıyı azaltıyor.

Kendi kendinizin şifacısı olurken Reiki'yi başka şeyler için de kullanabilirsiniz.

Nelere mi?

Mesela toplantı öncesi korku ve heyecanınızı dindirmek için.
Üzerinizdeki stresi anında atmak için.
Enerjinizi yükseltmek için.
Zayıflamak ve sağlıklı olmak için.
Yaşlanma etkilerini azaltmak için.
Sigarayı bırakmak için.
Yaratıcılığınızı artırmak için.
Evcil hayvanınızı iyileştirmek için.
Ailenizle, arkadaşınızla ilişkinizin dengeli ve huzurlu olması için.
Ya da üniversite sınavına çalışan çocuğunuzun kolay öğrenebilmesi, odaklanabilmesi, hafızasının güçlenmesi için. Sizce bu ebeveyn olarak çocuğunuza verebileceğiniz çok güzel bir destek değil mi?

Nasıl bir şey bu Reiki?

Reiki, enerjisel bir tedavi yöntemidir. Yaşam gücü enerjisiyle çalışır. Bu enerji hiç bitmez, faturasını ödeyeceğiniz bir kaynak değildir. Reiki'nin sonsuz bir şifa gücü olduğunu söyleyebiliriz. Bu şifa yönteminde kullanılan araç, ellerimiz. Neden mi? Çünkü avcumuzun içinde çakralar mevcut. Enerji avuç içimizden çıkıyor ve şifalanacağı yere ulaşıyor. Bilinçsiz de olsa ellerimizin enerjilerini yer yer kullanıyoruz. Çocukken annelerimizin ağrıyan yerimize elini koyması bir tesadüf değil.

Önceleri ulaşılması zor, sır gibi saklanan bu şifa yöntemi, artık destekleyici tedavi yöntemi olarak kabul ediliyor. Bu kolay, doğal ve mucizevi yöntemin yan etkisinin olmaması da onu mükemmel kılıyor.

ÖNEMLİ NOTLAR:
• Reiki kesinlikle bir din değildir.
• Reiki tıbbı reddetmez, tıbbi tedaviye destek olur.
• Reiki uyumlamasını herkes alabilir.
• Atölye sonunda eğitim kitapçığı, Reiki Müzik Cd'si ve katılım belgesi verilecektir.
• Gelmeden önce hafif yiyecekler yemenizi, alkol almamanızı ve bol su içmenizi öneririz.

 
 
REİKİ 3. SEVİYE MASTER SEMİNERİ 
17 MAYIS CUMA 15:30 - 18:30

Bir Reiki Master olmak ve sistemi öğretmeye başlamak önemli bir adım ve sorumluluktur. Bu yola açılmak isteyen öğrencilerin kendilerinin arındırıp şifa bulmaları için her gün düzenli Reiki uyguluyor olmaları, Reiki'yi bir yaşam biçimi haline dönüştürmüş ve önceki tüm seviyelerde yeterli deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Zor vakalar ya da beklenmedik tepkiler karşısında tecrübe kazanmalıdırlar. Reiki Master/Öğretmenlik eğitimi, Reiki uygulayıcısının diğer kişileri tüm Reiki derecelerine inisiye etmesine hazırlar, sınıf yönetme, yazılı malzeme oluşturma, dersi öğretme ve öğretmen-öğrenci ilişkileri konularında yol gösterir.

Reiki’nin üçüncü aşama eğitimi üstat olma aşamasıdır. Bu aşamada, öğrenciye üstat sembolü öğretilir. İnisiyasyon uygulanır ve üstat sembolünün kullanım şekilleri öğretilir.
Üstat sembolü, daha yüksek enerjilere açılmak ve bu açılma yeteneğini kuvvetlendirmek içindir. Yüksek enerjiler için daha geniş bir kanal olmayı sağlar. Bu sembolün vibrasyonu ve enerjisi çok kuvvetlidir. İnisiyasyon işlemi sırasında daha yüksek enerjilere kanalize olunur. Meditasyon ve kişisel gelişimde kullanılır. Bu sembolün odağı ruhun tedavisidir.

Reiki üstadı olmak, diğerlerinden daha fazla Reiki gücüne sahip olmak da değildir. Önemli olan, kendi içinizde Reiki’ye olan bağınızı kavramaktır. Hatırlanmalıdır ki, Reiki’nin yazılı formülü İsa’dan bin yıl öncesine dayanmaktadır, yani en az üç bin yaşındadır ve binlerce yıllık değişim ve adaptasyon sürecine sahiptir.

ÖNEMLİ NOTLAR:
• Reiki 3.seviyeyi alabilmek için Reiki 1 ve 2'yi almış olmanız gerekmektedir.
• Atölye sonunda eğitim kitapçığı, Reiki Müzik Cd'si ve katılım belgesi verilecektir.
• Gelmeden önce hafif yiyecekler yemenizi, alkol almamanızı ve bol su içmenizi öneririz.

"YENİDEN BAĞLANMAK - İLİŞKİLER"
18-19 MAYIS  C.TESİ-PAZAR  10:30-18:30

Bizler sadece dünyaya değil, ilişkilerin içine de doğarız. Anne karnına düştüğümüz an, anne babayla olan ilk ve temel ilişkimiz başlar. Bu o kadar önemlidir ki hayatımızı şekillendirir. Beraberinde hayatla olan ilişkimiz başlar.

Ve sonra insan, doğa ve kendimizle olan ilişkimiz biçimlenir ve ömür boyu devam eder. Bu ilişkilerde oluşan problemler, hayat yolculuğumuzda da problemlere sebep olur. Bolluk bereket, başarı, sağlık, aşk, neşe, mutluluk... Tüm bunlar, kurduğumuz bütün bu ilişkilere bağlıdır. Biz farkına varsak da, varamasak da...

Bu iki günlük atölye çalışmasıyla ebeveynimizle, çocuklarımızla, geçmiş ve mevcut ilişkimizle; doğa ve hayatla ve en önemlisi kendimizle olan ilişkimizi şifalandıracağız. Bağlarımızı zayıflatan, benimsediğimiz veya farkında olamadığımız inanç kalıplarını keşfedip, yeniden kuracağız, dönüştürüp güçlendireceğiz. Hayatımızdaki kısırdöngülerden çıkmak, bolluk ve bereketimizi, başarımızı artırmak, yaşam coşkusuyla hayata bambaşka gözlerle bakabilmek için…

Kendine ve hayata yeniden bağlanmaya hazır mısın?

Çalışmamızda;

* Bilincin gerçek doğasını keşfederek, düşünce tarzınızı ve bakış açılarınızı geliştirecek,
* Çakralar ve enerji bedeninizi güçlü ve kadim tekniklerle dengeleyecek ve korumayı öğrenecek,
* Ailenizle, çocuklarınızla, partnerinizle, çevreyle ve kendinizle olan ilişkinizi düzeltme fırsatı yakalayacak,
* Çocuğunuzun ruhsal gelişimi ve yeni çağ ebeveynlik ile ilgili tavsiyeler alacaksınız.
* İçinizdeki sonsuz potansiyeli fark ederek, bunu sevdiklerinizle paylaşacaksınız.

Kimler katılabilir?

Farkındalığını arttırarak gündelik hayatını daha huzurlu, verimli ve çoşkulu yaşamak isteyen herkes katılabilir.

-Çalışma öncesi hafif yiyecekler tüketilmesi, alkol alınmaması ve rahat ve açık renk kıyafetler ile gelinmesi önerilir.
-Katılımcılara özel hazırlanmış meditasyon müzik cd'si ve katılım belgesi verilecektir.
-Yerimizin kapasitesi sebebiyle katılımcı sayısı sınırlı tutulacağından ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Bilgi, Kayıt ve Rezervasyon için:

SEYHAN NLP
Atatürk Cad. Gülbahçesi Sit. A Blk.
İş Merkezi Kat:4 / Seyhan / ADANA
Tel: 03224595720 - 05414595720

 
 

Tüm Tarihler

  • Başlangıç17.05.2019bitiş19.05.2019
Başa Dön