Cumartesi, 09 May 2015 21:20

Enerji Şifası Nedir?

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Enerji Şifası Nedir?

Şifa seanslarının temelini olan enerji çalışmaları, geçmişten gelen olumsuz enerji kalıplarının serbest bırakılmasını sağlayan güçlü ve özel şifa çalışmalardır.

Enerji çalışmalarının temeli, kişinin hayatında bir takım değişiklikler yapabilmesi ve bedenindeki enerji problemlerini temizlemesi için sağlıklı akan enerjiye ulaşmasını sağlamaktır. Enerji blokajları, fiziksel veya duygusal stres ve hücrelerdeki kayıtların bir sonucu olarak ortaya çıkabilir.

İnsanın enerji alanı (aura) tüm fiziksel bedene tamamen nüfuz eden ve birbiriyle örtüşen değişik titreşimdeki enerji dalgalarından oluşur ve kişinin etrafında 1,5 metreye kadar varabilen bir alan kaplar. Yani tüm problemlerimiz aynı zamanda enerjinin değişik frekanslarda -düşük frekanslarda- titreşen dalgalarıdır. Aynen radyo veya TV frekansını, kanalını, yayınını değiştirdiğimiz gibi bu problemlere karşılık gelen frekansları da değiştirmek, iyileştirmek mümkündür.

Evrendeki her şey enerjiden oluşmuştur. Bu, kuantum fizikçileri tarafından da ispatlanmıştır. Bedenlerimiz de enerjiden oluşur. Kişinin hayatının kalitesi, enerjinin bedenin enerji kanallarında ne oranda serbestçe aktığına dayalıdır. Bu enerji akışında bir blokaj varsa bu durum hastalığa, dolayısı ile hayat kalitesinde azalmaya neden olabilir.

Pek çoğumuz hayatımızda bizi zorlayan durumlara ve tatsız deneyimlere öfkeyle, güvensizlik duygusu ile korkuyla tepki verir ve bu deneyimleri kendimizin yarattığını çoğu zaman fark etmeyiz. Duygularımızı ifade etmeyip bloke ederek doğal enerji akışımızı fazlasıyla durdururuz. Duygularımızı ifade etmedeki her tür blokaj veya kısıtlama, tam anlamıyla dengeli bir psikolojinin gelişmesini ve olgunlaşmasını etkiler. Bu da bedenimizin sisteminde arızaya neden olur ve kendini hastalık, rahatsızlık, enerjisizlik, korku veya bir duygusal dengesizlik olarak belli eder. Enerji çalışması ile enerji akışının iyileşmesi ve böylece şifanın gerçekleşmesi sağlanır.

Tüm fiziksel rahatsızlıklar önce kişinin enerji sisteminde başlar, yani duygusal ve zihinsel bedenlerde. Daha sonra bir başka seviye olan eterik bedene doğru ilerler ve sonunda fiziksel bedende kendini zihinsel, duygusal veya fiziksel hastalıklar şeklinde gösterir. Bedenin enerji sisteminde bazı enerji alanları kalınlaşmış veya yoğunlaşmış veya enerji akışı çok sınırlanmış olabilir. Bazı yerlerde ise ısısal farklılıklar olabilir. Enerji çalışmasında bu alanlar ortaya çıkar ve enerjinin bu alanlarda sağlıklı akması sağlanır.

Okunma 3314 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 11 May 2015 01:08
Yukarı