Titreşimlerin İyileştirici Gücü…

Salı, 05 Aralık 2017. Kategori Arınma, Meditasyon

Titreşimlerin İyileştirici Gücü…

İnsanoğlu sesin ne kadar etkili bir güç olduğunun uzun zamandır farkında. Mısır, Aborjin, Hindu ve Maya kültürlerinde yer alan yaradılış hikâyelerinin hepsi, sesi dünyayı yaratan güç olarak tasvir eder. Şamanlar, sesle atalarıyla, ruhani rehberleriyle bağlantı kurar, şifalanırlar. İlahiler, mantralar… Sesin şifa dolu olduğu gerçeğinin birer yansıması. Bu kadim bilgi, artık bilimsel olarak da kanıtlandı. Dr. Emoto, yaptığı su deneyleriyle ses ve frekansın gücünü ve etkisini gözler önüne serdi...

Harvard mezunu ödüllü Dr. Horowitz’e göre sevginin özel renk ve sesleri mevcut. Eğer bu doğru frekansta yayın yapılırsa, kalplerin açılmasına, iç huzurun sağlanmasına ve şifanın hızlandırılmasına yardımcı olabiliyor. Sevgi frekansının 528 Hz olduğu ve bunun da 6 yaratıcı frekans arasında yer aldığı ispatlanmış durumda. Bu 528-frekansı notada Mi notasına denk gelir ve Latincede “Mi-ra-gesterum” sözünden çıkar, anlamı ise “mucize”dir. Mi-528 tepe çakrayı temsil eder. Genetik mühendisleri DNA onarımını bu frekansı kullanarak yaparlar.

528 Hz frekansı tüm evreni şifalandıracak kapasitede mucizevi titreşimlere sahiptir. 528 hz. titreşimi insanlarda yaşam enerjisinin artması kadar zihinde farkındalık, aydınlanma ve harekete geçişi de sağlar. Mi tonu hayal gücünü harekete geçirirken, en yüksek derecede hayra ve amaca niyet etmemiz halinde benliğimizin içgüdülerine güvenerek bambaşka bir enerji sahibi olmasına neden olur.

528 Hz frekansının faydaları; 

  • DNA’yı onarıcı ve orijinal haline geri döndürme gücü vardır.
  • Hayatınıza olumlu dönüşümleri ve mucizeleri getirir.
  • DNA’yı onarma sonucunda yaşam enerjinizi maksimum seviyeye yükseltir.
  • Aynı zamanda Solar Plexus ‘u (Mide Çakrası) arındırıp dengeli çalışmasını sağlar.
  • Uyku sorunlarında, uyku kalitenizi arttırarak derin ve kesintisiz uyumanıza yardımcı olur.
Google Plus
LinkedIn
Pinterest
Başa Dön